23-11-2013

Zajęcia z Nordic Walking

Napisała:

W ramach programu Ministerstwa Sportu i Turystyki - "Stop zwolnieniom z wf-u", zorganizowałem dla chłopców z naszej szkoły z klas 5 i 6 zajęcia z Nordic Walking oraz prezentację nartorolek, na których w okresie letnim trenuje nasza mistrzyni olimpijska  - Justyna Kowalczyk.

 Prezentację tej dyscypliny przeprowadził pan Maciej Tracz, instruktor z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łodzi. Zajęcia odbyły się 22 listopada w Parku Staromiejskim. Uczniowie z przejęciem oglądali sprzęt, na którym trenuje nasza najlepsza zawodniczka w narciarstwie biegowym. Po prezentacji sami z zainteresowaniem poznawali w parku technikę maszerowania z kijkami, w nowej dla nich dyscyplinie sportu. Mimo widocznego zmęczenia, trenowali zawzięcie. Jest, więc nadzieja, że przynajmniej część grupy skorzysta z zaproszenia Pana Instruktora i będzie z nim ćwiczyła jazdę na nartorolkach i Nordic Walking w parku na Zdrowiu w każdy piątek o godzinie 17. Zorganizowane zajęcia świetnie się, więc wpisały w ideę programu MEN - "Stop zwolnieniom z wf-u".
Jerzy Kowalczyk

Ilość odsłon: 4336 Ostatnio zmieniany: 01-12-2013

Losowe artykuły

Scroll to top