W ostatnim tygodniu nauki klasa 7b jak co roku odwiedziła Park Helenów w celu piknikowania. I jak co roku świetnie się bawiła, grając w badmintona, piłkę nożną i uno, a także dzieląc się swoimi przemyśleniami, pasjami, a nawet wyznaniami. Pogoda i humory dopisały, więc wspólnie ustalono, że można już zaczynać wakacje.