-
LUTY 2020
data
odpowiedzialni
1. Sprawdziany
- Próbny egzamin z matematyki dla ucz. kl.VIII
18.02.20
p.Gliński
- Diagnoza bieżąca – badanie umiejętności z zakresu podstawy programowej języka polskiego w klasach VII
24.02.20
p.Lesiak - Próbny egzamin z języka angielskiego dla ucz. kl.VIII
27.02.20
p.Krukowski 2.Uroczystości i imprezy szkolne
- Bal karnawałowy dla uczniów klas I-III
21.02.20.
p. Podsiadły
- Bal karnawałowy dla ucz. klas IV-VIII
20.02.20
p.Ozimek
3.Konkursy
- Mistrzostwa SP 45 w tenisie stołowym dla chłopców z kl. VI-VIII
3.02.-27.02.20
p.Kowalczyk
- Konkurs na Mistrza matematyki
24.02.20
p. Glińskia
4.Wystawy i dekoracje
- Wystawy prac plastycznych uczniów klas I-VIII
p.Żak
[item title="LISTOPAD 2019"]
data
odpowiedzialni
1. Sprawdziany
- Próbny egzamin z matematyki dla ucz. kl.VIII
18.02.20
p.Gliński
- Diagnoza bieżąca – badanie umiejętności z zakresu podstawy programowej języka polskiego w klasach VII
24.02.20
p.Lesiak - Próbny egzamin z języka angielskiego dla ucz. kl.VIII
27.02.20
p.Krukowski 2.Uroczystości i imprezy szkolne
- Bal karnawałowy dla uczniów klas I-III
21.02.20.
p. Podsiadły
- Bal karnawałowy dla ucz. klas IV-VIII
20.02.20
p.Ozimek
3.Konkursy
- Mistrzostwa SP 45 w tenisie stołowym dla chłopców z kl. VI-VIII
3.02.-27.02.20
p.Kowalczyk
- Konkurs na Mistrza matematyki
24.02.20
p. Glińskia
4.Wystawy i dekoracje
- Wystawy prac plastycznych uczniów klas I-VIII
p.Żak
-
PAŻDZIERNIK 2018
data
odpowiedzialni
1. ZEBRANIA Z RODZICAMI
- Konsultacje dla rodziców klas I-VIII
11.10.18
16.30-18.00wszyscy nauczyciele
2. SPRAWDZIANY
- Badanie umiejętności uczniów z zakresu podstawy programowej języka polskiego w kl. IV
12.10.18
p.Drużyńska
- Próbny egzamin z matematyki dla ucz. kl. VI
24.10.18
p. Ludwik 3. UROCZYSTOŚCI I IMPREZY SZKOLNE
- Pasowanie na ucznia
15.10.18
Godz. 9.00
p.Cendrowicz
p.Łuczak
- Akcja społeczna- informacyjna połączona z konkursem plastycznym „Kundel bury… fajny pies”
24.10.18
p.Wasilewska
p. Żak4. KONKURSY
- „Mój różaniec” – konkurs plastyczny dla ucz. kl. I-IV i V-VII
19.10.18
p.Brukiewicz
p.Pawlak
- „Złoto za serce” – kwesta na rzecz zabytków Starego Cmentarza na ul. Ogrodowej
26.10.18
p.Ozimek
- Konkurs recytatorski dla ucz. kl. IV-VII
11.10.18
p.Olczyk
p.Drużyńska
- Konkurs matematyczny dla ucz. kl. IV-VII – „Ekspert tabliczki mnożenia”
25.10.18
p. Małek
4. WYSTAWY I DEKORACJE
- Wystawa prac plastycznych uczniów klas I-III – „W barwach jesieni”
18.10.18
p. Żak
-
WRZESIEŃ 2018
data
odpowiedzialni
1. ZEBRANIA Z RODZICAMI
Zebrania z rodzicami:
- w kl. I-III
- w kl. IV-VIII13.09.18
Godz. 17.00
Godz. 18.00wychowawcy
2. SPRAWDZIANY
Diagnoza wstępna w kl. I
cały IX
p. Łuczak Diagnoza wstępna – badanie umiejętności czytania ze zrozumieniem w kl. III
27.09.18
p. Giryn Diagnoza wstępna – badanie umiejętności uczniów z zakresu podstawy programowej j. polskiego w kl. VI
27.09.18
p. Lesiak Diagnoza wstępna – badanie umiejętności uczniów z zakresu podstawy programowej matematyki w kl. IV
4.09.18
p. Małek Diagnoza wstępna – badanie umiejętności uczniów z zakresu podstawy programowej fizyki w kl. VII
12.09.18 p. Dunajczan Diagnoza wstępna – badanie umiejętności uczniów z zakresu podstawy programowej chemii w kl. VII
18.09.18 p. Dunajczan Diagnoza wstępna – badanie umiejętności z zakresu geografii w kl. VIII
25.09.18 p. Goc Diagnoza wstępna – badanie umiejętności z zakresu biologii w kl. VII
11-12.09.18 p. Wasilewska 3. UROCZYSTOŚCI I IMPREZY SZKOLNE
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
3.09.18
SU – p. Ozimek,
p. KrukowskiMała Olimpiada Sportowa z udziałem przedszkolaków
27.09.18
p. Jakóbiec,
p. ŁuczakBezpieczeństwo w szkole, w domu i w drodze do szkoły
14.09.18
p. Niedźwiecka,
p. Kowalczyk4. WYSTAWY I DEKORACJE
Wystawa prac plastycznych uczniów klas I-III – „Wspomnienia z wakacji”
12.09.18
p. Żak
Wystawa prac uczniów kl. IV-VIII wykonanych w ramach akcji: „Akcja segregacja”
21.09.18 p. Wasilewska