Realizacja zadań jest możliwa dzięki wsparciu finansowemu zapewnionemu przez Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci UNICEF

Pomiędzy Miastem Łódź, a organizacją UNICEF 13 czerwca 2022 r. zostało zawarte porozumienie na wsparcie realizacji zadań integrujących dzieci z Ukrainy z rówieśnikami, przeciwdziałające ich wykluczeniu oraz zapewniające im jak najlepszy dostęp do edukacji.

14 grudnia uczniowie i uczennice z klas 1-3 wybrali się do Muzeum Kinematografii, które znajduje się w Pałacu Karola Scheiblera.

23 listopada klasa 6a i 6b uczestniczyły w wycieczce do Torunia. Zwiedziliśmy najpiękniejsze zabytki starej części Torunia.

W ramach przedsięwzięcia zaplanowane do realizacji w naszej szkole zostały m.in. zadania związane z:

W ramach realizacji zadań Programu UNICEF – Ukraina uczestniczyliśmy w imprezie integrującej dzieci z Ukrainy z rówieśnikami w Polsce. Wspólny wyjazd odbył się 13 października 2022 roku a jego celem było gospodarstwo agroturystyczne „Michałówka” w Woli Czarnyskiej koło Łodzi.