Artykuły filtrowane wg daty: sierpień 2023

23-08-2023

Zaczynamy!

Rok szkolny 2023/24 rozpoczynamy 4 września - poniedziałek- spotkaniami z wychowawcami klas w salach lekcyjnych.

W sali gimnastycznej powitamy tylko:

Klasy I – godz. 8.30-10.00

Klasy IV – godz. 10.00 -11.30

Zapisy do świetlicy szkolnej odbywać się będą w dniu 4.09.2023 r. w godzinach 8.00 – 12.30 w przedsionku szkoły.

Do zapisu dziecka do świetlicy niezbędne jest wypełnienie Karty Zapisu, oświadczeń RODO. Prosimy o przemyślenie, kogo będziecie Państwo upoważniać do odbioru dziecka, bo jest to niezbędne do wydania dziecka. Przypominamy również, że zapis do świetlicy musi być odnawiamy każdego roku.

Kategoria: Świetlica

V turnus miejskich półkolonii już za nami. Pięć dni minęło jak z " bicza strzelił". Było   intensywnie, zabawnie, smacznie,  sernikowo, muzealnie, kinowo, plastycznie, prezydencko,  sensorycznie, przyrodniczo,  kreatywnie......- jednym słowem- super!!!!Wspomnienia na fotorelacji.