Artykuły filtrowane wg daty: niedziela, 07 luty 2016

Wydział Edukacji w Departamencie Spraw Społecznych Urzędu Miasta Łodzi w ramach realizacji zadania organizacja wypoczynku dzieci i młodzieży w miejscu zamieszkania w okresie ferii zimowych 15-28 lutego 2016 roku, zorganizuje zajęcia zamknięte w formie półkolonii dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat w następujących szkołach i placówkach:

Lista placówek

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi na zbliżające się wielkimi krokami ferie zimowe przygotował specjalną ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży. Od 14 do 27 lutego 2016 r. pod kierunkiem instruktorów organizowane są różne formy rekreacji.

Szczegóły na załączonym plakacie

Wreszcie spadł upragniony i długo wyczekiwany śnieg. W obawie przed jego zniknięciem szybko pobiegliśmy po sanki i "jabłuszka", a następnie wyruszyliśmy na górki do pobliskiego parku. Śnieżnym atrakcjom nie było końca.

Kategoria: Świetlica