17-03-2016

Poniedziałek 21 marca w klasach 4 - 6

kolorowa tolerancja 2016 kolorowa tolerancja 2016 www.centrumdialogu.com

W poniedziałek 21 marca uczniowie klas 4 – 6 wezmą udział w projekcie  edukacyjnym „7 czyli sąsiedzi Polski” oraz w różnych działaniach organizowanych w naszym mieście w ramach Dnia Kolorowej Tolerancji.

Tego dnia nie ma lekcji według planu. Wszyscy uczniowie przychodzą do szkoły na 800, a potem uczą się, bawią i zwiedzają do ok. 1340.

Na początek poznają kraje sąsiadujące z Polską oglądając prezentacje przygotowane przez uczniów w klasach. Później wspólnie, tworząc jakby układankę z puzzli przedstawiają kolegom Czechy. Każdy dołoży swój fragment.

Na koniec wszystkie klasy udają się na wycieczki po wielokulturowej Łodzi w ramach Dnia Kolorowej Tolerancji, który w tym roku przebiega pod hasłem KOCHAM LUBIĘ SZANUJĘ.

Ilość odsłon: 1676 Ostatnio zmieniany: 22-03-2016