09-10-2017

EKSPERT TABLICZKI MNOŻENIA

Jak co roku w naszej szkole wrzesień poświęcamy na utrwalenie tabliczki mnożenia - nikogo chyba nie trzeba przekonywać, jak przydatna w życiu ucznia jest jej znajomość.

Uczniowie przez cały miesiąc powtarzają na lekcjach matematyki, w domu, wykonują prace dodatkowe - wszystko po to, aby jak najlepiej opanować tę matematyczną tabliczką! Tegoroczny projekt zakończył się 28 września 2017 r. konkursem na eksperta tabliczki mnożenia. W tym roku tytuł eksperta uzyskało 18 uczniów. Oto ONI:

klasa Imię i nazwisko
4a Nikola Osiecka
4b Oskar Śledziona
4b Aleksandra Walczak
5a Kacper Krajewski
5a Michał Tomciw
5b Oskar Filipczak
6a Jan Gajda
6a Kacper Karpiński
6a Piotr Klimczak
6a Wiktoria Kowalska
6a Daria Mirowska
6a Bartosz Szymacha
6b Julia szczawińska
6b Maja Kulesza
7b Jakub Kawczyński
7b Martyna Lewandowska
7b Nikola Wysoczyńska
7b Norbert Zamiejski

W konkursie zwyciężyła klasa 6a, a najwięcej punktów w projekcie uzyskały ex aequo klasy 7a i 4b. Zwycięzcy zostali nagrodzeni dyplomami ora słodką tabliczką... czekolady!

Serdecznie GRATULUJEMY, a wszystkim życzymy wytrwałości i powodzenia w dalszej nauce!

Ilość odsłon: 2006 Ostatnio zmieniany: 09-10-2017