04-09-2012

Rok szkolny 2012/2013 rozpoczęty

Każdy nowy rok szkolny jest dla nas - społeczności szkolnej – wyjątkowy, bowiem niesie ze sobą nowe doświadczenia, nowe umiejętności, nowe przyjaźnie. Rok 2012/2013 jest szczególny również dlatego, że 3 września w sali gimnastycznej naszej Szkoły uczniów, rodziców i nauczycieli powitała nowa Pani Dyrektor – mgr Małgorzata Zwolińska.

W swoim wystąpieniu Pani Dyrektor podkreśliła znaczenie procesu zdobywania wiedzy w życiu każdego człowieka i zaprosiła wszystkich członków szkolnej społeczności do współpracy, mającej na celu stworzenie uczniom jak najlepszych warunków do nauki. Przedstawiła również nowych nauczycieli, wychowawców klas pierwszych, czwartych oraz szóstej „c".

Po oficjalnej uroczystości uczniowie spotkali się ze swymi wychowawcami w salach. Była wówczas okazja do podzielenia się pierwszymi wrażeniami z wakacji, poznania nowych koleżanek i kolegów, planu lekcji oraz przypomnienia zasad bezpieczeństwa w drodze do szkoły.
Życzymy, by zarówno zdobywanie wiedzy, jak i towarzyszenie w jej zdobywaniu, sprawiło nam wszystkim mnóstwo frajdy... i szóstek na świadectwach!

Ilość odsłon: 5886 Ostatnio zmieniany: 04-09-2012