Artykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 12 grudzień 2016

W czwartek , 8 grudnia 2016 r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie XXIV Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego. Temat tegorocznej edycji konkursu brzmiał „Mój mural dla mojego miasta”. Ogółem napłynęło 101 prac plastycznych i 14 grafik komputerowych z 13 łódzkich szkół podstawowych. Laureaci konkursu zostali zaproszeni na warsztaty plastyczne pt. „Mury dzielą, sztuka łączy” prowadzone przez artystów z Fundacji Urban Forms. Uczestnicy zajęć mieli okazję wykonać wspólny mural na ścianie, uprzednio zbudowanej z kartonowych pudeł. A my mamy możliwość podziwiania projektów murali dla Łodzi, zamieszczonych na wystawie prac nagrodzonych.

7 grudnia 2016 r. był sportowym spotkaniem z Mikołajem. Już po raz trzeci uczniowie klas I-III uczestniczyli w "Mikołajkowych wyścigach rzędów". Po trudnych zmaganiach sportowych dzieci odwiedził wyjątkowy gość M i k o ł a j ! Radości nie było końca. W nagrodę za super zabawę i dzielną postawę sportowa uczniowie otrzymali słodkie upominki.

Tą wspaniałą sportową imprezę zakończyliśmy oczywiście wspólnym zdjęciem z Mikołajem.

30 listopada 2016 r. odbył się w naszej szkole I etap konkursu biblijnego dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych z " Ewangelia św. Mateusza. Do konkursu przystąpiło 9 uczniów. Laureatami konkursu zostali:

I miejsce - Piotr Klimczak kl. V a

II miejsce - Kinga Rutkowska kl. IV b

III miejsce - Oliwier Hajduk kl. IV b

Martyna Lewandowska z klasy VI b

zajęła w konkursie zorganizowanym przez XXIV LO  III miejsce.

Sukces przyniosły Martynie dwa utwory: "Foka" i "Hipopotam".

Słowa uznania!