Artykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 22 styczeń 2024

Podczas zajęć w laboratorium wykonywaliśmy doświadczenia chemiczne oraz fizyczne. Między innymi dowiedzieliśmy się na czy polega dyfuzja oraz w jaki sposób można napompować balony przy użyciu proszku do pieczenia oraz sody. Bardzo interesujące były też eksperymenty z ogniem.

Było to dla bardzo pouczające i ekscytujące do doświadczenie.

Warsztaty kulinarne w świetlicy szkolnej są wspaniałą przygodą i doświadczeniem dla dzieci. To właśnie dzięki nim, uczniowie uczą się samodzielnie komponować zdrowe jedzenie, ale również kształtują umiejętność przyrządzania posiłków z zachowaniem higieny.

Kategoria: Świetlica

W dniu 17 stycznia 2024 roku klasy 2 A i 2 B uczestniczyły w warsztatach teatralnych w Baśniowej Kawiarence. Dzieci obejrzały przedstawienie ,,Cudowna Lampa Aladyna”. Baśń dzięki pięknemu tekstowi Bolesława Leśmiana i muzyce w charakterze perskim, stylowym kostiumom i lalkom przeniosła dzieci do magicznego świata wschodu. Podczas warsztatów uczniowie rozmawiali z aktorami,  oglądali ich stroje, lalki, rekwizyty i scenografię przedstawienia.