07-12-2023

FERIE MIEJSKIE 2024

To będą niezapomniane ferie zimowe!

Od 29 stycznia do 11 lutego szkoły, placówki oświatowe i miejskie instytucje zapraszają dzieci z Łodzi na pełne atrakcji zajęcia i warsztaty. Mają aż 5500 miejsc na zimowych półkoloniach!

Jak się zapisać?

Miasto uruchamia specjalny system rejestracji internetowej. Od 12 grudnia na stronie

lodz.pl/zima rodzice i opiekunowie będą mogli założyć konto dziecka lub dzieci na specjalnej platformie online i na spokojnie wybrać interesujące ich turnusy w placówkach. Mają na to czas do 2 stycznia — wtedy rozpocznie się kolejny etap rejestracji. Rodzic lub opiekun musi wówczas jedynie wysłać wcześniej przygotowane zgłoszenia w systemie. Po maksymalnie godzinie otrzyma na swój adres e-mail informację o tym, czy udało się zapisać dziecko na wybrany turnus w jednej ze wskazanych placówek. Szczegółowa instrukcja jest dostępna w zakładce Miejskie placówki edukacyjne.

Pełne informacje znajdziecie Państwo na stronie:

Ilość odsłon: 590 Ostatnio zmieniany: 22-01-2024