Artykuły filtrowane wg daty: wtorek, 14 czerwiec 2016

14-06-2016

Dzień Sportu

Dzień Sportu w naszej szkole  przeprowadziliśmy 1 czerwca 2016r. Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie naszej szkoły z klas 1-6, dyrekcja, nauczyciele, chętni rodzice, a także zaproszona na pokazowy mecz piłki ręcznej trenerka 14 gimnazjum wraz z młodzieżą.  Dzięki pomocy nauczycieli wychowania fizycznego i młodzieży z pobliskiego liceum nr XIII mogliśmy jeszcze bardziej uatrakcyjnić ten dzień naszym dzieciom. Jesteśmy im szczególnie wdzięczni za bardzo dobre nagłośnienie całej, kilkugodzinnej imprezy, malowanie twarzy chętnym dzieciom przez cały czas trwania zabawy oraz zapoznawanie z podstawami udzielania I pomocy przedmedycznej. O godzinie 9.00 wszyscy zebraliśmy się na szkolnym boisku. Każda klasa była ubrana w innym kolorze, przedstawiała na plakacie wybraną dyscyplinę sportową. Przy muzyce rozpoczęła się defilada. Po dwukrotnym okrążeniu boiska, Pani Dyrektor uroczyście otworzyła sportowe zmagania.

Kategoria: Sport