03-11-2014

Dzień Postaci z Bajek

Napisała:

We wtorek, 28 października, szkolne korytarze zaludniły się niezwykle kolorowymi postaciami.

Obok siebie spacerowały królewny, książęta, rycerze, czarownice, wilki i inne baśniowe stwory, które nawiedziły naszą szkołę z okazji Dnia Postaci z Bajek. Temu barwnemu korowodowi z zachwytem przyglądali się zaproszeni goście – dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli.

Nasi uczniowie wraz z Przedszkolakami obejrzeli prezentację dotyczącą Walta Disneya, którego praca uszczęśliwiła miliardy ludzi. Dzieci uczestniczyły także w konkursie „Jaka to bajka?", wygrywając słodkie nagrody. Uczniowie klas IV – VI przygotowali różnorodne konkursy, quizy i zagadki dla dzieci z klas młodszych dotyczące bajkowych postaci i baśni.

To był niezwykle udany, pełen wrażeń dzień.

 

 

Ilość odsłon: 2376 Ostatnio zmieniany: 04-11-2014
Scroll to top