W 1 b dziś wielkie poruszenie, Bałwanek z leśnymi zwierzętami przybył na przedstawienie.
Rude Wiewiórki wierszyk powiedziały, płoche Zajączki kilka słów dodały, szare Wróbelki trzy grosze dorzuciły, a na koniec wszyscy zatańczyli.

Zima to wspaniały czas na śnieżne zabawy.

Dzieciaki z klasy 1b wykorzystały zimową aurę. Wykonały śniegowe bałwanki w zespołach. Praca w grupie to świetna zabawa.

Efektem wspólnej pracy są zimowe ludziki. Zobaczcie, jak są różne.

Nam się podobają, a Wam?

15-01-2021

Koniec ferii!

W piątek 15 stycznia kończą się ferie zimowe.

Uczniowie klas IV-VIII kontynuują zajęcia w nauczaniu zdalnym wg obowiązującego planu. Spotkania z wychowawcą i zgłoszenie obecności codziennie o 8.45

W szkole zostaną zorganizowane konsultacje dla kl. VIII

Ostateczny termin wystawienia ocen 26 stycznia 2021

Uczniowie klas I-III wracają do szkoły. Lekcje będą odbywały się zgodnie z obowiązującym planem.

WAŻNE ZMIANY ORGANIZACYJNE DLA UCZNIÓW KLAS I-III:

- uczniowie klas I wchodzą na teren szkoły od strony boiska, szatnia na korytarzu

- uczniowie klas II i III wchodzą głównym wejściem i pozostawiają odzież w wyznaczonych boksach

- z szatni uczniowie klas II i III idą bezpośrednio do sal i nie przebywają na korytarzu

- Wszystkie lekcje uczniowie będą odbywać w jednej, wyznaczonej sali: uczniowie klas I i II w dotychczasowych pracowniach

- Klasy III będą miały wszystkie zajęcia na pierwszym piętrze: klasa 3a w sali nr 24, a klasa 3b w sali nr 18

ŚWIETLICA I OBIADY:

Świetlica będzie czynna w godzinach 7.00-17.00 tylko dla dzieci, których rodzice nie mogą zapewnić opieki (w jednej grupie tylko 12 uczniów)

Zgłoszenia na obiady odbywają się na dotychczasowych zasadach

Wszystkich uczniów obowiązują zasady dotyczące zachowania bezpieczeństwa:

- dezynfekcja i mycie rąk, noszenie maseczki w czasie przerw, zachowanie dystansu

Procedury bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19 obowiązujące na terenie szkoły

Wszystkim Gościom naszej strony

życzymy

zdrowych i pogodnych

Świąt Bożego Narodzenia

szczęśliwego roku 2021

Rodzic jednego z naszych uczniów potrzebuje POMOCY - finansowego wsparcia w walce z chorobą. Jeżeli chcesz i możesz pomóc wejdź na stronę: https://www.siepomaga.pl/dariusz-hajduk

Każda złotówka się liczy!

Komunikat Dyrektora Szkoły z dnia 5.11.2020 r. w sprawie organizacji kształcenia zdalnego w klasach I-III

1. Praca uczniów w klasie kierować będzie wychowawca.

2. Podstawową drogą komunikacji z wychowawcą i innymi nauczycielami pozostaje dziennik elektroniczny Librus.

3. Pracujemy według obecnego albo – nieco zmodyfikowanego w zależności od klasy -  planu lekcji.

4. Wychowawca przesyłać będzie w dzienniku Librus plan pracy ucznia na cały tydzień.

5. Plan pracy w danym dniu obejmować będzie lekcje on-line oraz lekcje samodzielnej pracy ucznia na podstawie materiałów edukacyjnych i instrukcji przygotowanych przez nauczyciela.

6. Lekcje on-line odbywać się będą Office 365 w aplikacji Teams, na której konta mają wszyscy uczniowie i nauczyciele.

7. Z lekcji on-line w Teams można korzystać także przy wykorzystaniu smartfonów.

8. Zajęcia codziennie rozpoczynać się będą o godz. 9 od spotkania z wychowawcą po zalogowaniu na Teams. W porozumieniu z rodzicami wychowawca może ustalać inny termin.

9. Oczekujemy, że uczniowie pracować będą zgodnie z zaproponowanym planem

w godzinach przedpołudniowych. W razie potrzeby wyznaczona praca samodzielna może odbywać się/ być dokończona w innym dogodnym czasie.

10. Trudności techniczne w odbiorze materiałów elektronicznych lub korzystaniu

z lekcji on-line należy zgłosić wychowawcy lub do sekretariatu szkoły 42 616 01 53.

11. Szkoła nie dysponuje sprzętem do wypożyczania dla uczniów.

12. W indywidualnych przypadkach dla uczniów, którzy nie mają warunków technicznych do pracy w domu albo potrzebują pomocy będzie możliwość pracy zdalnej w szkole (sprzęt, dostęp do sieci, opieka nauczyciela). Potrzeby w tym zakresie należy zgłosić do wychowawcy.

13. Pedagog i psycholog szkolny są do dyspozycji i pomocy po umówieniu się.

14. W przypadku niezbędnej opieki świetlicy proszę przesłać do wychowawcy w dzienniku Librus informację wraz z uzasadnieniem.

Szczegółowe informacje zostaną Państwu przekazane przez wychowawców.

Bardzo liczymy na Państwa zaangażowanie i współpracę.

Tylko razem możemy podołać temu trudnemu zadaniu pracy zdalnej z najmłodszymi uczniami

Dyrektor Szkoły - Małgorzata Zwolińska