Uroczystości zakończenia roku szkolnego 2018/19

odbędą się w sali gimnastycznej 19 czerwca 2018 r. -środa, w godzinach:

klasa wychowawca sala
VIII a p. Jolanta Ozimek 20
VIII b p. Maria Ludwik 22
VII a p. Monika Dunajczan 25
VII b p. Zbigniew Krukowski 21
IV a p. Anna Małek 18
IV b p. Miłosz Gliński 19
IV c p. Joanna Dylewska 14
V a p. Agnieszka Olczyk 24
V b p. Monika Drużyńska 34
V c p. Monika Jakóbiec 11
VI a p. Małgorzata Wasilewska 36
VI b p. Joanna Lesiak 23
I a p. Jadwiga Łuczak 10
I b p. Małgorzata Cendrowicz 9
II a p. Adrianna Niedźwiecka 12
II b p. Jolanta Podsiadły 13
III a p. Klauze 8

Z uwagi na wysokie temperatury od jutra tj. 12.06.19, lekcje 6, 7, 8 i 9 do końca tygodnia (do 14.06.19 włącznie) zostają skrócone o 15 min. Przerwy pomiędzy zajęciami pozostają bez zmian.

6 lekcja 12.55 - 13.25

7 lekcja 13.35 - 14.05

8 lekcja 14.15 - 14.45

9 lekcja 14.55 - 15.25

Pod koniec maja uczniowie klas VIII byli na warsztatach w Experymenatarium w Manufakturze. Tematem warsztatów był suchy lód. Uczniowie dowiedzieli się skąd pochodzi nazwa „suchy lód”, poznali jego właściwości i przeprowadzili szereg ciekawych doświadczeń.

Warsztaty zostały zrealizowane w ramach projektu "Lepsze perspektywy" finansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Samorząd Uczniowski zorganizował w maju, podobnie jak przed Bożym Narodzeniem, akcję zbierania karmy dla podopiecznych Schroniska dla Zwierząt przy ul. Marmurowej. Jej inicjatorem był Szymon Waszczak z kl. VI b, który we wtorek (4 czerwca 2019 r.) ze swoją mamą zawiózł do schroniska zgromadzone dary. Wszystkim uczniom i rodzicom, którzy włączyli się do akcji dla Marmurowej bardzo dziękujemy w imieniu podopiecznych schroniska.

W czwartek, 6 maja 2019 r., uczniowie klas II, III i IV wzięli udział  w trójboju lekkoatletycznym. Nasi reprezentanci znaleźli się 15 najlepszych łódzkich szkół.

W konkursie plastycznym "Tę książkę warto przeczytać" wyróżniono następujące prace:
I miejsce - Przemek Soból, kl. V c
II miejsce - Szymon Waszczak, kl. VI b
III miejsce - Kasia Kowalczyk, kl. V b
Wyróżnienia otrzymują: Martyna Szczawińska (kl. V b), Jan Gajda (kl. VII a) oraz Daria Siekierka (kl. V c).
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie,a laureatom gratulujemy.

Z dużą przyjemnością zawiadamiamy, że jesteśmy już w posiadaniu wyników najważniejszej matematycznej rywalizacji roku. W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur wzięło udział 24 uczniów naszej szkoły. To rekordowo wysoka liczba zgłoszeń! Ponadto, miło nam poinformować, że jeden z naszych uczniów zdobył wyróżnienie w skali ogólnopolskiej. Zdobywcą tytułu jest: PRZEMYSŁAW SOBÓL (kl. V c).

Gratulujemy!