Rada Pedagogiczna

Wicedyrektor szkoły
Informatyka

Katarzyna Barańska
Pedagog, wychowanie do życia w rodzinie
Paulina Brzozowska -Daniel
Adrianna Niedźwiecka
Edukacja wczesnoszkolna klasa I a
Jolanta Podsiadły
Edukacja wczesnoszkolna klasa I b
Joanna Giryn-Klauze
Edukacja wczesnoszkolna klasa II a
Aneta Jarzyna / Karolina Politowska
(Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )
Edukacja wczesnoszkolna klasa II b
 Agnieszka Klewin-Pilarz
Edukacja wczesnoszkolna klasa III a
Małgorzata Cendrowicz
Edukacja wczesnoszkolna klasa III b
Zbigniew Krukowski
język angielski klasa IV a
Monika Dunajczan
fizyka, chemia, technika klasa IV b
Jolanta Ozimek
Historia, etyka klasa V a
Małgorzata Żak
Plastyka, świetlica klasa VI a
Miłosz Gliński
Matematyka, informatyka klasa VI b
Maria Magdalena Ludwik
Matematyka, informatyka klasa VI c
Agnieszka Łukaszewicz-Olczyk
Język polski klasa VII a
Monika Kucharczyk-Drużyńska
Język polski klasa VII b
Monika Jakóbiec
Technika, wychowanie fizyczne klasa VII c
Jacek Goc
Geografia, przyroda klasa VIII a
Joanna Lesiak
Język polski, etyka klasa VIII b
Katarzyna Bujalska-Maciaś
Język angielski, świetloca
Agnieszka Ronkiewicz
Sylwia Rapacka-Wojtala
Język niemiecki
Anna Otto-Dutka
Matematyka, świetlica
Marcin Iskierka
Wiedza o społeczeństwie
Janina Jędrzejczyk
Biologia
Dorota Rusek
Informatyka
Magdalena Przybylska
Muzyka
Anna Pawlak
Anna Skrzypczyk
Jolanta Masłowska
Wychowanie fizyczne
Jerzy Kowalczyk
Wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
Małgorzata Holak-Kumycz
Agata Barańska