Harmonogram spotkań z rodzicami

Rok szkolny 2023/2024

Wychowawcy, nauczyciele poszczególnych przedmiotów kontaktują się Rodzicami  poprzez e-dziennik LIBRUS. W przypadku problemów z logowaniem należy zgłosić się do wychowawcy klasy.

Harmonogram spotkań z rodzicami 

  • Zebrania z rodzicami klas I-III – godz. 17.00 
  • Zebrania z rodzicami klas IV-VIII – godz. 18.00 

14 września 2023 r. 

  • Konsultacje – godz. 16.30-17.30 
  • Zebrania dla klas: 

- I-III – godz. 17.00 

- IV-VIII – godz. 18.00 

16 listopada 2023r. 

  • Konsultacje – godz. 16.30-18.00 

14 grudnia 2024 r. 

  • Zebrania semestralne dla klas: 

- I-III – godz. 17.00 

- IV-VIII – godz. 18.00 

25 stycznia 2024 r.  

  • Konsultacje – godz. 16.30-17.30 
  • Zebrania dla klas: 

- I-III – godz. 17.00

- IV-VIII – godz. 18.00 

11 kwietnia 2024 

  • Konsultacje – godz. 16.30-18.00 

 9 maja 2024 r. 

 

W bieżącym roku szkolnym wszyscy nauczyciele będą raz w tygodniu pełnili dyżury konsultacyjne dla uczniów, rodziców wg zamieszczonego harmonogramu.

Konsultacje te nie będą odbywały się w tygodniach konsultacji dla rodziców zamieszczonych w powyższym harmonogramie spotkań z rodzicami.

 

Terminy dostępności nauczycieli w II semestrze r. szk. 2023/24

 

Lp. 

Nauczyciel 

Dzień tygodnia 

Godziny 

Sala 

1. 

Zwolińska Małgorzata 

poniedziałek 

15.00–16.00 

 gab. dyrektora 

2. 

Błaszczyk Maria 

 środa 

11.50–12.35  

34 

3. 

Barańska Agata 

 czwartek 

14.40–15.40 

 s. sensoryczna 

4. 

Barańska Katarzyna 

 wtorek 

15.00–16.00 

 gab. pedagoga 

5. 

Barańska Violetta 

 wtorek 

11.50–12.50 

 8 

6. 

Brzozowska-Daniel Paulina 

 poniedziałek 

15.00–16.00 

 gab. psych./ped. 

7. 

Chojnacka Anna 

 wtorek 

14.40–15.40 

 19 

8. 

Dunajczan Monika 

 wtorek 

8.45–9.45 

 25 

9. 

Goc Jacek 

 czwartek  

13.40–14:40 

 36 

10. 

Iskierka Marcin 

piątek 

7.20–8.00

co 2 tyg.

 p.nauczycielski 

11. 

Jabłońska Dominika 

środa 

15.30–16.30 

 s. sensoryczna 

12. 

Jakóbiec Monika 

-

 

 

13. 

Jarzyna Aneta 

 poniedziałek 

12.45–13.45 

 10 

14. 

Klewin-Pilarz Agnieszka 

 wtorek 

12.45–13.45 

 10 

15. 

Kowalczyk Jerzy 

 wtorek 

13.45–14.45 

 39 

16. 

Krukowski Zbigniew 

 środa 

8.40–9.40 

 p. nauczycielski 

17. 

Kucharczyk-Drużyńska Monika 

 środa  

10.45–11.45 

 24 

18. 

Lesiak Joanna 

 wtorek 

14.35–15.35 

 23 

19. 

Ludwik Maria 

 wtorek 

8.00–8.45 

 22 

20. 

Łukaszewicz-Olczyk Agnieszka 

 piątek 

11.30–12.30 

 23 

21. 

Masłowska Jolanta 

 poniedziałek 

12.40–13.40 

  38 

22. 

Michalak Maria 

 środa  

8.50–9:50 

p. nauczycielski  

23. 

Niedźwiecka Adrianna 

 wtorek 

8.00–8.45   

12 

24. 

Nowicka Monika 

 wtorek 

7.00–8.00 

9 

25. 

Podsiadły Jolanta 

 wtorek 

13.40–14.40 

13  

26. 

Politowska Karolina 

 poniedziałek 

15.00–16.00 

7 

27. 

Przybylska Magdalena 

 wtorek 

14.00-15.00 

18 

28. 

Pychowski Michał 

 piątek 

13.50–14.50 

20 

29. 

Rapacka-Wojtala Sylwia 

 czwartek 

12.55–13.40 

p. nauczycielski 

30. 

Ronkiewicz Agnieszka 

 poniedziałek 

10.45–11.45 

21 

31. 

Rusek Dorota 

 wtorek 

12.45–13.45 

42 

32. 

Skrzypczyk Anna 

 poniedziałek 

9.40–10.40 

p. nauczycielski 

33. 

Zmysłowska-Kutysz Karolina 

 czwartek 

12.55–13.55 

biblioteka 

34. 

Żak Małgorzata 

 wtorek 

11.35–12.35 

14 

 

 

Terminy dostępności nauczycieli w I semestrze r. szk. 2023/24
       
Lp. Nauczyciel Dzień tygodnia godziny sala
1. Zwolińska Małgorzata poniedziałek 15.00 - 16.00  
2. Błaszczyk Maria środa 14.00 - 15.00  36
3. Barańska Agata czwartek 9.40 - 10.40  świetlica
4. Barańska Katarzyna wtorek 15.30 - 16.30  gabinet pedagoga
5. Barańska Violetta środa 12.40 - 13.40  8
6. Brzozowska-Daniel Paulina poniedziałek 15.00 - 16.00  gabinet pedagoga
7. Chojnacka Anna środa 14.00 -15.00  19
8. Dunajczan Monika poniedziałek 13.40 - 14.40  25
9. Goc Jacek wtorek 13.40 - 14.40  36
10. Iskierka Marcin środa, co dwa tygodnie  7.30 - 8.30  20
11. Jabłońska Dominika piątek 9.40 - 10.40  świetlica
12. Jakóbiec Monika piątek 14.45- 15.45  14
13. Jarzyna Aneta wtorek 12.40 - 13.40  11
14. Klewin-Pilarz Agnieszka wtorek 12.45 - 13.45  10
15. Kowalczyk Jerzy środa 12.45 - 13.45  sala gimn.
16. Krukowski Zbigniew środa 12.45 - 13.45  21
17. Kucharczyk-Drużyńska Monika wtorek 11.30 - 12.30  24
18. Lesiak Joanna czwartek 15.00 - 16.00  23
19. Ludwik Maria wtorek 8.00 - 9.00  22
20. Łukaszewicz - Olczyk Agnieszka środa  7.55- 8.55  20
21. Masłowska Jolanta poniedziałek 14.35 - 15.35  sala gimn.
22. Niedźwicka Adrianna środa 9.40 - 10.40  świetlica
23. Nowicka Monika wtorek 7.00 - 8.00  9
24. Podsiadły Jolanta poniedziałek 13.40 - 14.40  13
25. Politowska Karolina poniedziałek 9.40 - 10.40  świetlica
26. Przybylska Magdalena wtorek 14.30 - 15.30  18
27. Pychowski Michał czwartek 14.45 - 15.45  20
28. Rapacka-Wojtala Sylwia czwartek  12.40 - 13.40  pokój    nauczycielski
29. Ronkiewicz Agnieszka środa 11.30 - 12.30  21
30. Różycka Kinga wtorek 11.30 - 12.30  pokój    nauczycielski
31. Rusek Dorota wtorek  12.45 - 13.45 42 (niski parter)
32. Skrzypczyk Anna czwartek 13.45 - 14.45 18
33. Zmysłowska -Kutysz Karolina wtorek 8.00 - 9.00  biblioteka
34. Żak Małgorzata poniedziałek 9.00 - 10.00 14

 

Rok szkolny 2022/2023

Wychowawcy, nauczyciele poszczególnych przedmiotów kontaktują się Rodzicami  poprzez e-dziennik LIBRUS. W przypadku problemów z logowaniem należy zgłosić się do wychowawcy klasy.

 Terminy dostępności nauczycieli [link]

 

Harmonogram spotkań z rodzicami 

w roku szkolnym 2022/23

  • Zebrania z rodzicami klas I-III – godz. 17.00 
  • Zebrania z rodzicami klas IV-VIII – godz. 18.00 

15 września 2022 r. 

  • Konsultacje – godz. 16.30-17.30 
  • Zebrania dla klas: 

         - I-III – godz. 17.00 

         - IV-VIII – godz. 18.00 

17 listopada 2022 r. 

  • Konsultacje – godz. 16.30-18.00 
  • 8 grudnia 2022 r. 
  • Zebrania semestralne dla klas: 

        - I-III – godz. 17.00 

        -IV-VIII – godz. 18.00 

  • 12 stycznia 2023 r.  
  • Konsultacje – godz. 16.30-18.00 
  • 9 marca 2023 r. 
  • Konsultacje – godz. 16.30-17.30 
  • Zebrania dla klas: 

        - I-III – godz. 17.00 

        - IV-VIII – godz. 18.00 

  • 20 kwietnia 2023  
  • Konsultacje – godz. 16.30-18.00 
  • 18 maja 2023 r.

 


Zapraszamy wszystkich Rodziców na pierwsze w tym roku szkolnym spotkania z wychowawcami klas, które odbędą się 15 września 2022-czwartek, w godzinach i salach podanych w tabeli poniżej:

klasa  godzina  wychowawca  sala 
1a godz.17.00        Aneta Jarzyna 11
1b   Violetta Barańska
2a   Agnieszka Klewin-Pilarz  10 
2b   Monika Nowicka
3a   Adrianna Niedźwiecka  12
3b   Jolanta Podsiadły  13 
4a godz. 18.00     Monika Kucharczyk-Drużyńska  24
4b   Agnieszka Łukaszewicz -Olczyk 19
5a   Joanna Lesiak 23
5b  Kinga Różycka 36
6a  Zbigniew Krukowski 21
6b  Monika Dunajczan 25
7a godz.17.00  Agnieszka Ronkiewicz 22
7b godz. 18.00  Agnieszka Ronkiewicz 22
8a  Małgorzata Żak 18
8b  Monika Jakóbiec 14
8c  Karolina Zmysłowska Kutysz 20

 Zebranie rodziców klasy 2b odbędzie się w późniejszym terminie.

 


 

Rok szkolny 2021/2022

Wychowawcy, nauczyciele poszczególnych przedmiotów kontaktują się Rodzicami
poprzez e-dziennik LIBRUS.

W przypadku problemów z logowaniem należy zgłosić się do wychowawcy klasy.

KONSULTACJE W KWIETNIU

Szanowni Państwo konsultacje w kwietniu odbędą się 28.04.22 - czwartek.

Dla  klas IV-VIII w godz.:
- 5.30-17.00 - dla rodziców umówionych przez nauczycieli
- 17.00-18.00 - dla rodziców, którzy chcą spotkać się z nauczycielami

 

 

Zebrania semestralne

Zebrania z rodzicami w dn 10.02.2022   Zebrania z rodzicami w dn 3.03.2022
klasa godzina forma klasa godzina forma
1a 17.30 no-line 2a poda wychowawca po feriach
1b 17.00 no-line 3a 16.30  
2b 17.00 stacjonarnie sala 13 4a poda wychowawca po feriach
3b 17.00 no-line 5a poda wychowawca po feriach
4b 17.30 no-line 8a 17.00 stacjonarnie
5b 18.00 no-line 8b 17.00 stacjonarnie
6a 18.30 no-line 8c   stacjonarnie
7a 18.00 no-line      
7b 18.00 no-line      
7c 17.00 no-line      
Ilość odsłon: 18555

Losowe artykuły

Scroll to top