Pedagog i psycholog szkolny


 W naszej szkole pedagogiem jest  Bogumiła Myszkowska.


Godziny pracy pedagoga szkolnego w roku szkolnym 2018/2019:

poniedziałek 10.00-15.00
wtorek 10.30-15.00
środa 8.00-13.30
czwartek 12.00-17.00
piątek 10.00-15.00

 

Dyżur psychologów z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Łodzi ul. Motylowa 3

 

Małgorzata Wachowska - Cybusz
poniedziałek
 

telefon do poradni: 42 659 15 81 

 

Dyżury psychologa szkolnego w sali nr 29 (przy bibliotece)

  Monika Tadeusiak  
poniedziałek środa piątek
11.30 - 15.30 12.30 - 17.00 10.00 - 12.30

 

 

20 kwietnia 2018 r. na terenie Lasu Łagiewnickiego odbył się Rajd Ekologiczny, związany ze zbliżającym się Dniem Ziemi. Uczestnikami byli uczniowie klas VI. Podczas gry terenowej uczniowie rozwiązywali różne zadania promujące ekologię i ochronę naszej Ziemi. Po wyczerpującym teście z wiedzy przyrodniczej uczestnicy z ogromnym apetytem zjedli pieczone na grillu kiełbaski. Nasi uczniowie też tam byli i segregowanie śmieci i właściwe zachowanie w lesie sobie utrwalili! 

Imprezę zorganizował Referat Profilaktyki Społecznej - Straży Miejskiej w Łodzi

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły biorą udział w nauce pływania oraz zabawach relaksacyjnych w wodzie na pływalni w Nowej Gdyni. Wszyscy chętnie biorą udział w tych zajęciach, bo wiadomo SPORT TO ZDROWIE -

Szanowni Państwo - w najbliższym czasie będą do podpisania decyzje na przyznane/ lub nie, stypendia i zasiłki szkolne. Czasu na rozliczenie faktur jest mało, bo do 5 grudnia br. musimy podsumować faktury i przekazać informacje do MOPS. Liczymy zatem na współpracę i sprawne rozliczenie się z przyznanych świadczeń. Lista rzeczy, usług, które można kupić, jest w zasadzie taka sama jak w ubiegłym roku szkolnym. Z zestawieniem kwalifikowalnych zakupów można zapoznać się na tablicy obok pokoju pedagoga.

Przy rozliczaniu najważniejsze są:

- oryginały faktur

- odpowiednio dobrane do wieku dziecka zakupy artykułów szkolnych, niezbędnych w edukacji.

Zachęcam Rodziców, aby sprawę zakupów w ramach stypendium i zasiłku szkolnego skonsultować z wychowawcą klasy.

Pedagog szkolny - Bogumiła Myszkowska

Już po raz kolejny grupa uczniów naszej szkoły, pod opieka Pani Pedagog, spędza aktywnie wolny czas - tym razem na pływalni Nowa Gdynia! Była to dla wszystkich wspaniała zabawa i rekreacja! Uczestnicy zajęć mieli do dyspozycji basen, jacuzzi i zjeżdżalnie. Grali w piłkę i siatkówkę wodną, odpoczywali i relaksowali się w jacuzzi. Ta wodna aktywność doskonale wpłynęła na dobre samopoczucie.

Wizyta na pływalni to niezawodny sposób na relaks, ukojenie nerwów redukcję stresu oraz oderwanie myśli od codziennych problemów - polecamy wszystkim, szczególnie tuż przed zakończeniem roku szkolnego!;D

Grupa uczniów z naszej szkoły pod opieka pedagoga i nauczyciela w-f wzięła udział w rajdzie po Wzniesieniach Łódzkich. Uczestnicy mieli za zadanie przejść z kijkami trasę ok 8 km, słuchając opowieści o najciekawszych miejscach na trasie. Na podstawie zdobytych informacji uczestnicy wypełniali karty konkursowe. Wśród osób z prawidłowo wypełnionymi kartami rozlosowane zostały, na koniec rajdu, nagrody w postaci pięknych albumów. Wspólny poczęstunek i pamiątkowe odznaki PTTK zakończyły tę bardzo interesującą wyprawę.

To był wspaniale spędzony czas na Wzniesieniach Łódzkich!

05-06-2017

PIKNIK

2 czerwca 2017 r. - jak co roku o tej porze grupa uczniów z klas III-VI, pod opieką pedagoga szkolnego i nauczyciela w-f, wybrała się na wędrówkę z "kijkami" po Lesie Łagiewnickim. Po wyczerpującej wędrówce wszyscy regenerowali siły przy ognisku. Najbardziej wytrwali i wysportowani uczestniczyli w zabawach sprawnościowych. Czwartoklasiści zachwyceni byli technika chodzenia nordic walking - obiecali, że na kolejną wyprawę idą już z "kijami"!

Ostatniego dnia września grupa sympatyków spacerów i nordic walking wybrała się do Ośrodka Ekologicznego w Łagiewnikach. Piękna pogoda zachęcała do ruchu na świeżym powietrzu. Po zbiórce i omówieniu zasad bezpieczeństwa wyruszyliśmy do Arturówka. Po około godzinie zmęczeni, ale pełni wrażeń dotarliśmy na miejsce i wreszcie mogliśmy zregenerować nasze siły. Odpoczynek urozmaiciło ognisko z pieczonymi kiełbaskami i gorącą herbatą z malinami. Był też oczywiście czas na zabawy ruchowe w plenerze i miłym dla oka otoczeniu.

Zachęcamy wszystkich do ruchu na świeżym powietrzu i zapraszamy na kolejne pikniki!

Strona 1 z 5

Losowe artykuły

 • Dni Greckie - 2000
  Dni Greckie - 2000 Pod koniec roku szkolnego 1999/2000 w naszej szkole…
  Ilość odsłon: 1653
 • Czytajcie "POD BUDĄ"
  Czytajcie "POD BUDĄ" Mamy nadzieję, że w czasie nadchodzących wolnych dni…
  Ilość odsłon: 1239
 • Lubimy nasze miasto!
  Członkowie Klubu Zielonego Poety „wystartowali" w Konkursie Literackim…
  Ilość odsłon: 1487

Harmonogram szkolny

LISTOPAD 2018

Scroll to top