Obiady w roku szkolnym 2024/25

Obiady w szkole przygotowywane są przez firmę Catering Prestige.

Internetowy System Zamówień Posiłków pozwala Rodzicom i Opiekunom korzystać z wygodnego i łatwego w obsłudze serwisu elektronicznego do zamawiania, jak również z rezygnacji z wcześniej zamówionych posiłków.

Zamówienie obiadów następuje poprzez stronę internetową www.zestawycateringowe.pl.

Przejrzysty interfejs serwisu intuicyjnie poprowadzi użytkownika od momentu zamówienia posiłku po możliwość opłaty za złożone zamówienie, poprzez wykorzystanie elektronicznych usług płatniczych.

Pierwszym krokiem, aby zamawiać posiłki jest rejestracja Dziecka na podstawie otrzymanego w sekretariacie szkoły wygenerowanego „kodu rejestracyjnego”.

Po wejściu w zakładkę „Wprowadź kod rejestracyjny” należy wypełnić odpowiednie rubryki wpisując także jednorazowe hasło, które państwo otrzymali w szkole wraz z wygenerowanym kodem. Hasło jest jednorazowe i zostanie zmienione w kolejnych etapach rejestracji.

W kolejnych krokach należy postępować zgodnie z wyświetlanymi komunikatami.

Miesięczny koszt obiadów w okresie IX - XII 2024 r.

Miesiąc Liczba obiadów Cena [zł] Kwota do zapłaty [zł]
wrzesień 20 12,00 240,00
październik 23 12,00 276,00
listopad 19 12,00 228,00
grudzień 15 12,00 180,00

INFORMACJA dot. obiadów refundowanych przez MOPS

Warunkiem korzystania z obiadów refundowanych przez MOPS jest dostarczenie decyzji lub pisemnego potwierdzenia pracownika MOPS

W tym celu należy skontaktować się z właściwym oddziałem MOPS,dostarczając aktualne zaświadczenia o wszystkich źródłach dochodów rodziny.

Wczesne dostarczenie niezbędnych dokumentów spowoduje szybsze przyznanie dziecku obiadów.

• Obiady wydawane są od poniedziałku do piątku.
  • Obiady wykupujemy na pełny miesiąc
  • Wpłaty za obiady są przyjmowane poprzez aplikację www.zestawycateringowe.pl
  • Nie są sprzedawane obiady jednorazowe.
  • Absencję dziecka należy zgłosić do godziny 23.59 w aplikacji.
  • W przypadku niezgłoszenia absencji lub  samowolnego niezgłoszenia się dziecka na stołówkę koszt obiadu nie będzie zwracany.
  • Wszelkie pytania należy kierować bezpośrednio do firmy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Obiady wydawane są w godz.:

11.30 - 11.50 – dzieci z kl.  1 - 3

12.35 - 12.55 – dzieci z kl.  4 - 8