Wyświetlenie artykułów z etykietą: KOMUNIKATY

Informujemy, że w najbliższy czwartek, 25 czerwca 2026 roku zajęcia dydaktyczne zostaną skrócone. Lekcje będą trwać 30 minut, a przerwy między nimi 10 minut (z wyjątkiem dwóch przerw obiadowych).

Harmonogram dzwonków

1.  8.00 -  8.30
2.  8.40 -  9.10 
3.  9.20 -  9.50
4. 10.00 - 10.30 - obiad
5. 10.50 - 11.20 - obiad
6. 11.40 - 12.10
7. 12.20 - 12.50
8. 13.00 - 13.30

 

W czwartek i piątek świetlica szkolna pracuje bez zmian.

W piątek, 26 czerwca, zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego według harmonogramu zamieszczonego w poniższym artykule.

Kategoria: Aktualności

Dyrekcja Szkoły oraz Wychowawcy serdecznie zapraszają Rodziców uczniów klas pierwszych na spotkanie informacyjne przed nowym rokiem szkolnym 2026/2027,

które odbędzie się 27 sierpnia 2026 r. (czwartek)  o godz.17.00.

 

Kategoria: Aktualności

UROCZYSTOŚCI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 

odbędą się 26 czerwca 2026 - piątek, w godzinach:

8.30 VII - VIII  sala gimnastyczna, a następnie spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych
10.00 I - II sala gimnastyczna, spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych
10.00 V -VI spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych
10.45 III - IV sala gimnastyczna, a następnie spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych
Kategoria: Aktualności

Mamy zwycięzców!

  Wczoraj 10 czerwca  w  naszej szkole odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2026/2027 oraz na opiekuna Samorządu Uczniowskiego na kolejną trzyletnią kadencję.

Kategoria: Samorząd Szkolny
11-06-2026

Brawo finaliści!

Patryk i Solomiia z klasy 6B zostali FINALISTAMI XIX Międzyszkolnego Konkursu Małych Form Literackich w Łodzi.

Oboje są autorami niesamowitych opowiadań z elementami fantasy. Jeszcze o nich usłyszymy, bo w planach mają nawet napisanie książki.

 Gratulujemy i jesteśmy z Was dumni!

 

Kategoria: Konkursy
26-05-2026

Dzień wolny

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie,

Przypominamy, że zgodnie z Kalendarzem roku szkolnego 2025/2026, dzień 5 czerwca 2026 r. (piątek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

Dla uczniów klas młodszych szkoła zapewnia opiekę świetlicową w godzinach 7.00 – 17.00.
Prosimy pamiętać, że w tym dniu nie będzie obiadu.

Kategoria: Aktualności
Strona 1 z 72
Scroll to top