Wyświetlenie artykułów z etykietą: KOMUNIKATY

Учні з України в польських школах. Важлива інформація для батьків

Освіта, інтеграція та безпека - це основні цілі змін до закону про допомогу громадянам України.

Uczniowie z Ukrainy w polskich szkołach. Ważne informacje dla rodziców - na stronie gov.pl

Uroczystości zakończenia roku szkolnego 2023/24

odbędą się 21 czerwca 2024 r. - piątek, w godzinach:

8.30

klasy VII – VIII - sala gimnastyczna, a następnie spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych

9.30

klasy I – II - sala gimnastyczna, spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych

10.00

klasy V – VI - spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych

10.30  –

klasy III – IV - sala gimnastyczna, a następnie spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych

Serdecznie zapraszamy na zebranie informacyjne rodziców uczniów klas I , które odbędzie się 27 sierpnia o godzinie 17.30

11 czerwca 2024 r. w naszej szkole odbyły się wybory na przewodniczącego szkoły . Do konkursu zgłosiło się dwóch kandydatów: Lena Mikulska i Piotr Jach - uczniowie z jednej klasy, czyli 7b. W wyborach wzięli udział uczniowie klas III - VIII. Miło jest nam oznajmić, że przewodniczącym naszej szkoły na przyszły rok szkolny został Piotr Jach uzyskując 113 głosów zaufania. Jego zastępcą będzie konkurentka Lena Mikulska, która uzyskała 53 głosy. Życzymy owocnej pracy w roku szkolnym 2024/2025. Powodzenia!

Kategoria: Samorząd Szkolny

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31.05.2024 r. w wieku 76 lat zmarła

Teresa Maria Bartosińska

wieloletnia nauczycielka i wicedyrektorka naszej szkoły

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się  17.06.2024 r. (poniedziałek) o godz. 11:30 w Kaplicy Cmentarza Ewangelickiego Parafii Świętego Mateusza przy ul. Ogrodowej 43 w Łodzi.

Przypominamy, że zgodnie z Kalendarzem roku szkolnego 2023/2024 w dniach 14-16 maja 2024 roku uczniowie klas ósmych przystąpią do egzaminów, dlatego pozostałe klasy od 1 do 7 będą miały dni wolne od zajęć. Uczniowie mogą skorzystać z tego czasu na odpoczynek, naukę lub inne zajęcia pozaszkolne. Ważne jest, aby wykorzystać ten czas w sposób produktywny i efektywny, aby jak najlepiej przygotować się do dalszej nauki.

Dzień 17 maja br. jest dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktyczno - wychowawczych dla wszystkich uczniów klas I – VIII.

W tych dniach zapewniamy opiekę świetlicy w godz. 7.00 – 17.00. Nie ma obiadu.