Zajęcia pozalekcyjne

 

Szkoła Podstawowa nr 45 oferuje swoim uczniom zajęcia pozalekcyjne:

  • w świetlicy szkolnej
  • w świetlicy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci
  • projekty edukacyjne
  • SKS 

 Harmonogram zajęć pozalekcyjnych w II semestrze roku szk. 2023/24 

Lp.

Nauczyciel

Nazwa zajęć Odbiorca Dzień tygodnia Godz. lekcyjna Sala
1. Chojnacka Anna Zajęcia matematyczne 7 czwartek 1 19
2. Dunajczan Monika Zajęcia przyrodnicze 7,8 wtorek 1 25
3. Krukowski Zbigniew Zajęcia j.angielskiego 7 i 8 środa 8 20
4. Olczyk Agnieszka Zajęcia polonistyczne 8 poniedziałek  4 23
5. Dunajczan Monika Zajęcia przyrodnicze 3ab czwartek 5 25
6. Rusek Dorota Koło informatyczne kl.4-5 piątek 6 42
7. Żak Małgorzata Koło plastyczne kl.4-5 środa 1 14
8. Jolanta Podsiadły Koło matematyczne 1b poniedziałek 6 13
9. Monika Nowicka Koło informatyczne 3b poniedziałek 1 42
10. Monika Dunajczan Koło przyrodnicze 5ab poniedziałek  1 25
11.

Jarzyna Aneta

Zajęcia wyrównawcze 2a czwartek 1 11
12. Barańska Violetta Zajęcia wyrównawcze 2b czwartek 1 8
13. Klewin Agnieszka Zajęcia wyrównawcze 3a czwartek 1 10
14. Ludwik Maria Zajęcia z matematyki 8 poniedziałek 4 22
15. Ronkiewicz Agnieszka Zajęcia z j. angielskiego 8a, 8b piątek 6 21
16. Chojnacka Anna Zajęcia z matematyki 6 wtorek 8 19
17. Monika Nowicka Zajęcia wyrównawcze 3b piątek 6 9
18. Monika Drużyńska Zajęcia z j. polskiego 6a piątek 6 24
19. Monika Drużyńska Zajęcia kreatywne  7a piątek 8 24
20.

Podsiadły Jolanta

Terapia pedagogiczna 1a wtorek 6 13
21. Podsiadły Jolanta Terapia pedagogiczna 1b środa 2 13
22. Podsiadły Jolanta Zajęcia rewalidacyjne  1b poniedziałek 5 13
23. Podsiadły Jolanta Zajęcia rewalidacyjne  1b czwartek  6 13
24. Podsiadły Jolanta Zajęcia rewalidacyjne  6a poniedziałek 7 13
25. Podsiadły Jolanta Zajęcia rewalidacyjne  6a środa 1 13
26. Barańska Katarzyna Zajęcia rewalidacyjne  6a czwartek  2  
27. Barańska Katarzyna Zajęcia rewalidacyjne  6a piątek 5  
28. Pawliczak Agnieszka Zajęcia logopedyczne 1a piątek 13.30 29
29. Pawliczak Agnieszka Zajęcia logopedyczne 1b czwartek  14.15 29
30. Pawliczak Agnieszka Zajęcia logopedyczne 2a,3a czwartek 14.15 29

 

 

Harmonogram zajęć pozalekcyjnych w I semestrze roku szk. 2023/24

Lp Nauczyciel Nazwa zajęć Odbiorca Dzień tygodnia Godz. lekcyjna Sala
1. Chojnacka Anna Zajęcia matematyczne 7 wtorek 1 19
2. Dunajczan Monika Zajęcia przyrodnicze 7,8 wtorek 1 25
3. Jakóbiec Monika Zajęcia sportowe 2a środa 3 sala. gim.
4. Jakóbiec Monika Zajęcia sportowe 2b piątek  5 sala. gim.  
5. Jakóbiec Monika Zajęcia sportowe 3ab piątek     sala. gim. 
6. Krukowski Zbigniew Zajęcia języka angielskiego 7 i 8 środa 8 21
7. Drużyńska Monika Zajęcia polonistyczne 5 piątek  1 24
8. Lesiak Joanna Zajęcia polonistyczne 7 środa 8 - co dwa tygodnie 23
9. Olczyk Agnieszka Zajęcia polonistyczne 6 wtorek 1 24
10. Olczyk Agnieszka Zajęcia polonistyczne 8 czwartek 5 24
11. Nowicka Monika Zajęcia informatyczne 3ab wtorek 1 42
12. Przybylska Magdalena Zajęcia muzyczne 3b piątek  1 18
13. Różycka Kinga Zajęcia przyrodnicze 3ab piątek  2 36
14. Różycka Kinga Zajęcia przyrodnicze 5ab poniedziałek 1 36
15. Rusek Dorota Koło informatyczne 4-5 piątek  1 42
16. Żak Małgorzata Koło plastyczne 4-6 poniedziałek 1 14
17. Jarzyna Aneta Zajęcia wyrównawcze 2a wtorek 5 11
18. Barańska Violetta Zajęcia wyrównawcze 2b czwartek 5 8
19. Klewin Agnieszka Zajęcia wyrównawcze 3a poniedziałek 1 10
20. Nowicka Monika Zajęcia wyrównawcze 3b poniedziałek 5 9
21. Lesiak Joanna Zajęcia z języka polskiego 6a środa 7 23
22. Ludwik Maria Zajęcia z matematyki 8 czwartek 5 22
23. Ronkiewicz Agnieszka Zajęcia z języka angielskiego 8a, 8b piątek 7 21
24. Chojnacka Anna Zajęcia z matematyki 6 wtorek 7 19
25. Niedźwiecka Adrianna Zajęcia wyrównawcze 1a środa 6  
26. Podsiadły Jolanta Terapia pedagogiczna 1a czwartek 1 sensor.
27. Podsiadły Jolanta Terapia pedagogiczna 1b poniedziałek 2 sensor.
28. Podsiadły Jolanta Zajęcia reawalidacyjne  1b czwartek, środa 2, 5 sensor.
29. Podsiadły Jolanta Zajęcia reawalidacyjne 6a poniedziałek, wtorek 1, 6 sensor.
30. Drużyńska Monika Zajęcia reawalidacyjne 6a wtorek 6, 7 24

 

 

Wykaz zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2022/2023

 

Lp. Nauczyciel prowadzący Nazwa zajęć Klasy Dzień tygodnia Godz. lekcyjna Sala
1. Kucharczyk-Drużyńska Monika Koło języka polskiego 4 środa 7 24
2. Kucharczyk-Drużyńska Monika Koło języka polskiego 8a środa 1 24
3. Łukaszewicz-Olczyk Agnieszka Koło języka polskiego 8c środa 8 24
4. Lesiak Joanna Koło języka polskiego 8b poniedziałek 9 23
5. Lesiak Joanna Zajęcia rozwijające zainteresowania literaturą i sztuką 5a wtorek 2 sala sensoryczna
6. Krukowski Zbigniew Koło języka angielskiego 6 wtorek 8 21
7. Krukowski Zbigniew Koło języka angielskiego 2 - 3  środa 6 12
8. Ronkiewicz Agnieszka Koło języka angielskiego 7 czwartek 8 21
9. Ludwik Maria Koło matematyczne 8a poniedziałek 7 22
10. Ludwik Maria Koło matematyczne 8b poniedziałek 8 22
11. Ludwik Maria Koło matematyczne 8c środa 7 22
12. Dunajczan Monika Koło fizyko - chemiczne 7 piątek 7 25
13. Goc Jacek Koło przyrodnicze 5 wtorek 8 36
14. Różycka Kinga Zajęcia rozwijające zainteresowania przyrodnicze 4 czwartek 6 36
15. Różycka Kinga Zajęcia rozwijające zainteresowania przyrodnicze 2 środa 5 9
16. Jakóbiec Monika Zajęcia ruchowe 3 wtorek 7 duża sala gimnastyczna
17. Nowicka Monika Koło informatyczne 3 poniedziałek 8 42
18. Dzierbicki Krzysztof Koło informatyczne 7 - 8 czwartek 9 sala informatyczna
19. Przybylska Magdalena Zajęcia rozwijające zainteresowania muzyczne 1 - 2 wtorek 8 18
20. Przybylska Magdalena Zajęcia rozwijające zainteresowania muzyczne 3 wtorek 9 18
21. Kowalczyk Jerzy  Lekkoatletyka dla każdego 2 - 3

środa, 

czwartek

 7 msg,dsg,boisko 
22. Kowalczyk Jerzy  SKS 2 - 7

poniedziałek, 

wtorek,

 czwartek

 1, 7, 8 msg,dsg,boisko 
23. Kowalczyk Jerzy Rugby Tag 4 - 6 wtorek, czwartek  7, 8   msg,dsg,boisko

 

 

 

Ilość odsłon: 16149
Scroll to top