• ŚWIETLICA SZKOLNA zapewnia opiekę uczniom klas I - VI
  • Czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 17.00
  • Aby zapisać dziecko do świetlicy należy wypełnić KARTĘ ZGŁOSZENIA.

Nasza świetlica jest nietypowa i inna niż wszystkie!

Na zajęciach możemy rozwijać swoje zdolności manualne, sportowe. Bierzemy udział w konkursach plastycznych, sportowych, wiedzowych. Udzielamy się teatralnie, przygotowujemy przedstawienia, spotkania; tańczymy i śpiewamy. Mamy także możliwość uzupełnienia swoich wiadomości lekcyjnych, odrabiania prac domowych przy fachowej pomocy, a wszystko to w serdecznej atmosferze, która pozwala na nawiązanie przyjaźni i umacnianie koleżeństwa.

Jeśli przyjdziesz do nas, zobaczysz ile mamy ciekawych pomysłów na pracę i zabawę.


Czy wiecie, że z zużytych plastikowych butelek można wyczarować ciekawe zabawki? Dziurawe rajstopy lub stare skarpetki przekształcić w zimowe ozdoby? W świetlicy wszystko jest możliwe!

Kolejne warsztaty kulinarne w świetlicy szkolnej za nami…Tym razem, uczennice klasy drugiej, przygotowały deser jogurtowy ze świeżymi owocami, bakaliami oraz granolą.

Od przedostatniego tygodnia listopada, w świetlicy szkolnej trwały przygotowania dekoracji świątecznych. Dzieci wykonywały je własnoręcznie z różnorodnych materiałów, które po odpowiedniej obróbce, przybrały postać ciekawych i jednocześnie niecodziennych ozdób. Niektóre z nich były pracochłonne, ale cierpliwość oraz upór dzieci, przyniosły owocne efekty.

W dniu 25.11.2022 r. dzieci ze świetlicy szkolnej uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. W tym dniu czekało na nie wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały historię ich święta. Brały udział w konkursach, zgadywankach, wykonywały prace plastyczne. Dzień Pluszowego Misia był pełen uśmiechu i świetnej zabawy.

Zajęcia z przygotowywania smacznych i zdrowych przekąsek, stały się jedną z ciekawszych form spędzania czasu wolnego przez dzieci, przebywające w świetlicy szkolnej.

Zapisy do świetlicy szkolnej w na rok szkolny 2022/2023 odbywać się będą:

- klasy I - w czasie zebrania informacyjnego – 29.08.2022 r., które zaplanowane jest na godz. 17.00

- klasy I - III – w dniu 1.09.2022 r. w godzinach 8.00 – 13.00 w przedsionku szkoły.

Czytaj dalej

Wychowawcy świetlicy zapraszają na dyżur, podczas którego będą przyjmować zapisy do świetlicy i udzielać informacji na temat funkcjonowania świetlicy w czasie pandemii.

Dyżury:

Piątek  28.08.2020                 9.00 – 12.00

Poniedziałek  31.08.2020      12.00 – 15.00

Wtorek   1.09.2020                8.00 – 14.00

 

Miejsce dyżuru – przedsionek szkoły. Prosimy wchodzić pojedynczo, w maseczkach, dezynfekować ręce i posiadać własny długopis.

Prosimy również wcześniej przemyśleć,  w których godzinach niezbędna będzie  opieka świetlicowa i kogo  Państwo upoważnicie do odbioru dziecka.         

Strona 1 z 13

Losowe artykuły

Scroll to top