• ŚWIETLICA SZKOLNA zapewnia opiekę uczniom klas I - VI
  • Czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 17.00
  • Aby zapisać dziecko do świetlicy należy wypełnić KARTĘ ZGŁOSZENIA.

Nasza świetlica jest nietypowa i inna niż wszystkie!

Na zajęciach możemy rozwijać swoje zdolności manualne, sportowe. Bierzemy udział w konkursach plastycznych, sportowych, wiedzowych. Udzielamy się teatralnie, przygotowujemy przedstawienia, spotkania; tańczymy i śpiewamy. Mamy także możliwość uzupełnienia swoich wiadomości lekcyjnych, odrabiania prac domowych przy fachowej pomocy, a wszystko to w serdecznej atmosferze, która pozwala na nawiązanie przyjaźni i umacnianie koleżeństwa.

Jeśli przyjdziesz do nas, zobaczysz ile mamy ciekawych pomysłów na pracę i zabawę.


W trakcie zajęć świetlicowych dzieci poszerzyły swoją wiedzę na temat ochrony środowiska naturalnego, segregacji śmieci oraz możliwości ich wtórnego wykorzystania.

Dziewczynki z klasy drugiej, ponownie uczestniczyły w świetlicowych warsztatach kulinarnych, podczas których „eksperymentowały” z owocami.

Mimo iż kalendarzowa wiosna nadeszła, to na dworze pogoda nas nie rozpieszcza. Uczniowie uczęszczający do świetlicy doskonale znają powiedzenia „W marcu jak w garncu” oraz „Kwiecień plecień to przeplata, trochę zimy, trochę lata” i nie dziwi ich, to, że za oknem jednego dnia świeci słońce, a drugiego pada śnieg.

Podczas marcowych zajęć kulinarnych w świetlicy, uczennice z klasy II, przygotowały zdrowe i orzeźwiające koktajle. Jak je przyrządziły? Oczywiście bez żadnej filozofii.

Czy wiecie, że z zużytych plastikowych butelek można wyczarować ciekawe zabawki? Dziurawe rajstopy lub stare skarpetki przekształcić w zimowe ozdoby? W świetlicy wszystko jest możliwe!

Kolejne warsztaty kulinarne w świetlicy szkolnej za nami…Tym razem, uczennice klasy drugiej, przygotowały deser jogurtowy ze świeżymi owocami, bakaliami oraz granolą.

Od przedostatniego tygodnia listopada, w świetlicy szkolnej trwały przygotowania dekoracji świątecznych. Dzieci wykonywały je własnoręcznie z różnorodnych materiałów, które po odpowiedniej obróbce, przybrały postać ciekawych i jednocześnie niecodziennych ozdób. Niektóre z nich były pracochłonne, ale cierpliwość oraz upór dzieci, przyniosły owocne efekty.

Strona 1 z 13
Scroll to top