25-01-2015

Świetlica czaruje ZIMĘ!

Napisała:

Kalendarzowa zima już dawno nadeszła, a śniegu jak nie było tak nie ma. Pewnego słonecznego " zimowego" dnia wybraliśmy się do pobliskiego parku przywołać Panią Zimę. Mieliśmy nadzieję, że dzięki melodii zagranej na dziwnych instrumentach zima sypnie śniegiem. Na świetlicowych zajęciach przekornie chcieliśmy pokazać zimie, że i bez niej możemy się nią bawić składając papierowe bałwany. Nasz plan się powiódł! Następnego dnia za oknami ujrzeliśmy białe płatki śniegu. Poczekaliśmy jeden dzień i ... śniegu napadało po kostki.Nie czekając natychmiast wyszliśmy korzystać z zimowych uciech: rzucaliśmy się śnieżkami, lepiliśmy bałwana, jeździliśmy na sankach . Było super!!!!!

Mamy nadzieję, że zima Nas nie zawiedzie i sypnie śniegiem w czasie ferii.

Ilość odsłon: 3056 Ostatnio zmieniany: 05-03-2015

Losowe artykuły

Scroll to top