05-03-2015

Konkurs "Najpiękniejsza zakładka do książki" rozstrzygnięty!

W styczniu 2015 r. biblioteka szkolna zaproponowała uczniom klas I-VI konkurs „Najpiękniejsza zakładka do książki”.

Na konkurs wpłynęło 35 zakładek. Zgłoszone prace cechowała duża pomysłowość oraz oryginalność wykonania.

Oto wyniki konkursu:

Nagroda specjalna:

Aleksandra Kwaśnik 1a, Nicola Osiecka 1a, Natalia Żegota 2b, Paulina Żegota 2b, Oliwia Sowa 4a, Maja Wojtecka 6a

I miejsce: Marta Wiśniewska 3a

II miejsce: Filip Węglewski 2b

II miejsce: Natalia Frątczak 3a

III miejsce: Wanessa Jesiołowska 6b

Wyróżnienia:

Zofia Sokołowska 2a, Roksana Rybczyńska 2a, Dominika Stańczak 2a, Natalia Żegota 2b, Paulina Żegota 2b, Wiktoria Kusowska 5b

Zakładka wykonana przez Maję Wojtecką została wysłana na konkurs organizowany przez Filię nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łodzi oraz Szkołę Podstawową nr 24 i uczestniczyła w licytacji, z której dochód został przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a laureatom gratulujemy.

Ilość odsłon: 3866 Ostatnio zmieniany: 10-03-2015