01-06-2017

Wyniki konkursu „Na tropie książek”

Napisała:

Nadeszła pora na podsumowanie konkursu czytelniczego „Na tropie książek”, który trwał od 3 kwietnia do 31 maja 2017 r. Zadaniem uczestników konkursu było podanie autora i tytułu książki, z której pochodził wylosowany fragment. Było to przedsięwzięcie dla osób wytrwałych, cierpliwych i sprytnych. W kategorii klas I-III nie miała sobie równych Nicola Osiecka z klasy III a. Nicola udzieliła 10 poprawnych odpowiedzi. II miejsce zajął Sebastian Karolczak z klasy III a, a III miejsce – Madzia Mendel (III a) i Kinga Kuźmińska (III c). Wśród uczniów klas IV-VI Zosia Sokołowska z klasy IV a zajęła I miejsce, a Oskar Adamusiak (IVa) – drugie.

Laureatom konkursu gratulujemy sukcesu, wytrwałości i sprytu!

Ilość odsłon: 1110 Ostatnio zmieniany: 05-06-2017
Więcej w tej kategorii: « Jak nie czytam, jak czytam Sukces Mai »

Losowe artykuły

 • Mamy salę!!!
  Mamy salę!!! 25 października uczniowie klas I-III uczestniczyli w oficjalnym…
  Ilość odsłon: 1601
 • Mikołajki w czwartej „b”
  Mikołajki w czwartej „b” Brak śniegu nie przeszkodził Mikołajowi dostarczyć prezentów uczniom…
  Ilość odsłon: 3034
 • Potrzebna pomoc!
  Rodzic jednego z naszych uczniów potrzebuje POMOCY -…
  Ilość odsłon: 187

Harmonogram szkolny

LUTY 2020

Scroll to top