03-03-2021

Klasy I w gronie czytelników!

Napisała:

Po powrocie uczniów do nauki stacjonarnej, na pierwszoklasistów czekała niespodzianka.

Po długim oczekiwaniu zostali oni przyjęci do grona czytelników biblioteki szkolnej. Spotkanie rozpoczęło się od bajkowej krzyżówki, której rozwiązanie stało się powodem do rozmowy na temat podstawowych zasad obowiązujących w bibliotece oraz tego co wolno, a czego nie należy robić z książkami. Przy tej okazji uczniowie wykazali się także znajomością bajkowych bohaterów i różnych magicznych przedmiotów.

Na koniec każdy pierwszoklasista otrzymał w ramach kampanii “Mała książka – wielki człowiek” zestaw książek wydany przez Instytut Książki oraz kolorową zakładkę.

A podczas poniedziałkowych zajęć plastycznych nowi czytelnicy własnoręcznie wykonali czytającego ludzika - miłą pamiątkę wizyty w bibliotece.

 

Ilość odsłon: 1259 Ostatnio zmieniany: 25-05-2023
Scroll to top