18-06-2015

Projekt "galanTE BAŁUTY"

Napisała:

16 czerwca 2015 roku odbyły się kolejne zajęcia realizowane w ramach projektu "galanTE BAŁUTY". Tym razem wybraliśmy się na wycieczkę po okolicy. Poznaliśmy historię kilku dobrze nam znanych "z widzenia" miejsc, zrobiliśmy im zdjęcia, porównaliśmy je z fotografiami sprzed lat i... spojrzeliśmy na nie świeżym okiem. Miło będzie zobaczyć zdumione miny naszych bliskich i kolegów, kiedy podzielimy się z nimi swoją nowo zdobytą wiedzą.

Jeszcze większe zaskoczenie wywołamy, gdy zaproponujemy im zagranie w klipę. Mamy nadzieję, że do wakacji uda nam się przygotować potrzebne sprzęty. Już dziś zapraszamy Was do wspólnej zabawy. Na razie możecie jedynie na zdjęciach obejrzeć nas w akcji!

Szóstoklasiści

Ilość odsłon: 2694 Ostatnio zmieniany: 20-06-2015
Scroll to top