29-06-2012

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012

Napisała:

Z niecierpliwością czekaliśmy na ten dzień. I już jest. Wszyscy uczniowie otrzymali promocję do klasy następnej, a także wszyscy uczniowie klas szóstych są już absolwentami naszej szkoły. To Oni w szczególny sposób żegnali się ze swoją „budą", z młodszymi koleżankami i kolegami, nauczycielami i wychowawcami oraz z dyrekcją szkoły.

Dzisiaj także odbyło się pożegnanie Pani Dyrektor mgr Jolanty Wajnkajn-Własenko, która po 20-stu latach pracy na stanowisku dyrektora naszej szkoły odchodzi na emeryturę. Pani mgr Maria Błaszczyk, wicedyrektor szkoły, odczytała list z podziękowaniem od Wiceprezydenta Łodzi Krzysztofa Piątkowskiego. Pani wicedyrektor wyraziła również podziękowanie od Rady Pedagogicznej za wieloletnią współpracę. W imieniu Rady Rodziców wyrazy wdzięczności za serce i oddanie w pracy na rzecz dzieci złożyła Pani Agnieszka Florczyńska. Zaś w imieniu całej społeczności szkolnej Panią Dyrektor pożegnał Samorząd Uczniowski.

Były uśmiechy, kwiaty, a także łzy wzruszenia.

Ilość odsłon: 5784 Ostatnio zmieniany: 29-06-2012
Scroll to top