06-10-2009

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" 2009

Napisała:

Już po raz siedemnasty zapraszamy Was do wzięcia udziału w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Malujemy jak Matejko".

W tym roku proponujemy temat: "Jestem mistrzem pędzla - maluję historię naszych czasów"

Regulamin konkursu

Konkurs będzie prowadzony w dwóch grupach wiekowych:

  1. uczniowie kształcenia zintegrowanego - klasy I – III,
  2. uczniowie klas IV – VI.

Prace konkursowe należy wykonać w formacie A3 i A4, stosując  dowolne  techniki   graficzne (np.: gipsoryt, drzeworyt, linoryt), malarskie i rysunkowe (ołówek, kredki, pastele olejne lub suche, tusz, akwarela, gwasz, collage) lub tkackie oraz inne techniki płaskie z wyłączeniem materiałów sypkich, plasteliny i waty.Do  konkursu  będą dopuszczone tylko prace indywidualne oprawione w  passe – partout. Na odwrocie pracy należy umieścić:

- tytuł pracy,imię i nazwisko autora,klasę, do której dziecko uczęszcza,nazwę oraz numer szkoły,adres szkoły i jej numer telefonu,imię i nazwisko  nauczyciela zajęć plastycznych, pod kierunkiem którego praca została wykonana.

Organizatorzy proszą o dołączenie do zestawu prac listy opatrzonej nazwą i numerem szkoły, zawierającej imiona i nazwiska autorów prac oraz klasę, do której uczniowie uczęszczają.Prace należy  nadsyłać lub dostarczyć osobiście  do dnia  10  listopada 2009  roku                       do sekretariatu   naszej szkoły.O dokładnym terminie uroczystego podsumowania konkursu, połączonego z wystawą nagrodzonych prac i wręczeniem nagród, powiadomimy uczestników po dokonaniu oceny prac przez Komisję konkursową.Zastrzegamy sobie prawo do interpretacji regulaminu oraz wyłączenia spod oceny prac, które nie będą spełniały warunków konkursu.Prace nadesłane na konkurs nie będą zwracane.Organizatorem konkursu w porozumieniu z dyrekcją Szkoły Podstawowej nr 45 jest Pani Joanna Laskowska, która może udzielić dodatkowych informacji.

Życzymy powodzenia i zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w naszym konkursie !

 

Ilość odsłon: 6456 Ostatnio zmieniany: 06-03-2013
Scroll to top