10-11-2009

91 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę

Napisała:

Dziś nikt nie wymaga od nas byśmy chwycili za broń i walczyli o wolność ojczyzny, żyjemy bowiem w demokratycznej i niepodległej Polsce. Powinniśmy szanować jej symbole i poznawać jej dzieje, godnie obchodzić narodowe święta. To wyraz naszego patriotyzmu. Pamięć o historii jest bowiem siłą każdego narodu.

W dniu 10 listopada 2009 r. uczniowie klas II - VI brali udział w uroczystości poświęconej 91 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Widowisko słowno - muzyczne przygotowali uczniowie klas V b, VI c i VI b pod kierunkiem nauczyciela historii - pani Jolanty Ozimek, która opracowała także oprawę muzyczną i plastyczną uroczystości oraz wystawę "Drogi Polaków do niepodległości".

 

Ilość odsłon: 4593 Ostatnio zmieniany: 05-03-2013
Scroll to top