25-11-2013

Klub Młodego Łodzianina na V Warsztatach Regionalnych

22 listopada 2013 r. reprezentacja Klubu Młodego Łodzianina z naszej szkoły uczestniczyła w V Warsztatach Regionalnych "ŁÓDŹ BAJKOWA, ŁÓDŹ FILMOWA" organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 46 w Łodzi w jej nowej siedzibie. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Cała szkoła tętniła filmowym życiem. Był plan filmowy, wystawy rekwizytów z produkcji seriali i filmów realizowanych w HOLLYŁÓDŹ, prezentacje multimedialne a nawet zagadki matematyczne. Braliśmy udział w warsztatach origami o bohaterach bajek produkowanych w łódzkim SEMAFORZE oraz zajęciach ruchowych - tor przeszkód "Komisarza Aleksa". Była to fantastyczna przygoda i chętnie weźmiemy udział w warsztatach regionalnych za rok. Już jesteśmy ciekawi jaki będzie ich temat?

Ilość odsłon: 4352 Ostatnio zmieniany: 07-02-2014