
Wakacje tuż-tuż!
W naszej świetlicy dzieci żyją już wakacjami. Po całym roku intensywnej nauki, zdobywania wiedzy i uczestniczenia w różnorodnych aktywnościach, świetliczaki zarówno z pierwszych jak i starszych klas, z radością opowiadają o swoich planach na letni wypoczynek.
W świetlicy odbył się wyjątkowy konkurs plastyczny pt. „Moje wymarzone wakacje”. Dzieci przelały na papier swoje najbardziej kolorowe marzenia. Powstały przepiękne prace pełne słońca, morza, gór i uśmiechu!
Mamy zwycięzców!
Wczoraj 10 czerwca w naszej szkole odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2026/2027 oraz na opiekuna Samorządu Uczniowskiego na kolejną trzyletnią kadencję.
Brawo finaliści!
Patryk i Solomiia z klasy 6B zostali FINALISTAMI XIX Międzyszkolnego Konkursu Małych Form Literackich w Łodzi.
Oboje są autorami niesamowitych opowiadań z elementami fantasy. Jeszcze o nich usłyszymy, bo w planach mają nawet napisanie książki.
Gratulujemy i jesteśmy z Was dumni!
Warsztaty o obowiązkach dziecka oraz ucznia
W naszej szkole odbyły się wyjątkowe warsztaty profilaktyczno-edukacyjne. Spotkania były w całości poświęcone prawom, a przede wszystkim obowiązkom dziecka oraz ucznia.
W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim konkursie matematyczno-informatycznym InstaLogik. To wydarzenie od lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem uczniów z całej Polski, a tegoroczna, VII edycja, zgromadziła liczne grono uczestników.
Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem m.in. Ministra Edukacji, Ministra Cyfryzacji, Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego.
Dzień wolny
Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie,
Przypominamy, że zgodnie z Kalendarzem roku szkolnego 2025/2026, dzień 5 czerwca 2026 r. (piątek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.
Dla uczniów klas młodszych szkoła zapewnia opiekę świetlicową w godzinach 7.00 – 17.00.
Prosimy pamiętać, że w tym dniu nie będzie obiadu.

