SP 45 - Łódź
Miejsce Laureaci Nauczyciel Nazwa konkursu Organizator
wyróżnienie Oliwia Michalska, kl. 7b Agnieszka Łukaszewicz-Olczyk Bałuckie Spotkania Recytatorów Centrum Edukacji Kulturowej "Na Żubardzkiej"
wyróżnienie Krystian Sobczyński, kl. 4b Monika Kucharczyk-Drużyńska Do twarzy Ci z niepodległą PBW w Łodzi
wyróżnienie Katarzyna Kowalczyk, kl. 4b Jolanta Ozimek Konkurs na komiks "Dzień z życia w Pałacu Herbsta" Muzeum Pałac Herbsta w Łodzi
wyróżnienie  Oliwia Rękorajska, kl. 4b  Jolanta Ozimek Konkurs na komiks "Dzień z życia w Pałacu Herbsta" Muzeum Pałac Herbsta w Łodzi
wyróżnienie  Martyna Szczawińska, kl. 4b  Jolanta Ozimek  Konkurs na komiks "Dzień z życia w Pałacu Herbsta" Muzeum Pałac Herbsta w Łodzi
wyróżnienie  Łukasz Bialik, kl. 5b  Jolanta Ozimek  Konkurs na komiks "Dzień z życia w Pałacu Herbsta" Muzeum Pałac Herbsta w Łodzi
wyróżnienie  Oskar Filipczak, kl. 5b  Jolanta Ozimek  Konkurs na komiks "Dzień z życia w Pałacu Herbsta" Muzeum Pałac Herbsta w Łodzi
wyróżnienie  Jakub Ochman, kl. 5b  Jolanta Ozimek  Konkurs na komiks "Dzień z życia w Pałacu Herbsta" Muzeum Pałac Herbsta w Łodzi
II miejsce Agnieszka Żuraw, kl. 6b Jolanta Ozimek Łódź znana i nieznana - znani łodzianie SP 91 w Łodzi
wyróżnienie Przemysław Soból, kl. 4c Hanna Wiśniewska,
Anna Małek
Kangur matematyczny Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych
III miejsce reprezentacja szkoły, kl. 4-6 Jolanta Masłowska Samobój Drużynowy o Puchar Dyrektora MOSiR MOSiR w Łodzi
II miejsce Hanna Krauze, kl. 3b Małgorzata Żak Najpiękniejsza kartka świąteczna Rada Osiedla Bałuty Doły, SP 45 w Łodzi 
III miejsce Olaf Drużbiński, kl. 3b Małgorzata Żak Najpiękniejsza kartka świąteczna Rada Osiedla Bałuty Doły, SP 45 w Łodzi
II miejsce Krystian Sobczyński, kl. 4b Małgorzata Żak Najpiękniejsza kartka świąteczna Rada Osiedla Bałuty Doły, SP 45 w Łodzi
III miejsce Maja Kulesza, kl. 6b Małgorzata Żak Najpiękniejsza kartka świąteczna Rada Osiedla Bałuty Doły, SP 45 w Łodzi
II miejsce Karolina Krukowska, kl. 3b Małgorzata Żak Moje wakacje, moje marzenia Rada Osiedla Bałuty Doły, SP 30 w Łodzi
III miejsce Natalia Bienias, kl. 3c Małgorzata Żak Moje wakacje, moje marzenia Rada Osiedla Bałuty Doły, SP 30 w Łodzi
wyróżnienie Martyna Józefiak, kl. 3b Małgorzata Żak Moje wakacje, moje marzenia Rada Osiedla Bałuty Doły, SP 30 w Łodzi
wyróżnienie Hanna Krauze, kl. 3b Małgorzata Żak Moje wakacje, moje marzenia Rada Osiedla Bałuty Doły, SP 30 w Łodzi
III miejsce reprezentacja szkoły, kl. 4-6 Jerzy Kowalczyk Samobój Drużynowy o Puchar Dyrektora MOSiR MOSiR w Łodzi
V miejsce reprezentacja szkoły, kl. 4-7 Jerzy Kowalczyk Mała Liga Rugby Tag BBRC Łódź
III miejsce reprezentacja szkoły, kl. 4-6 Jerzy Kowalczyk Mali siłacze na maty MOSiR Łódź
II miejsce
Łódź-Bałuty
reprezentacja szkoły, kl. 2-3 Jerzy Kowalczyk Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku PZPN, Tymbark
wyróżnienie Natalia Cent, kl. 3a Jadwiga Łuczak Najpiękniejsza kartka świąteczna Rada Osiedla Bałuty Doły, SP 45 w Łodzi
wyróżnienie Laura Kołakowska, kl. 3a Jadwiga Łuczak Najpiękniejsza kartka świąteczna Rada Osiedla Bałuty Doły, SP 45 w Łodzi
Kategoria: Osiągnięcia
Scroll to top