Artykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 17 luty 2020

Dwie uczennice naszej szkoły: Natalia Frątczak z klasy VIII a oraz Maja Kulesza z klasy VIII b otrzymały wyróżnienia w międzyszkolnym konkursie "Bo fizyka należy się bawić! – Człowiek i Księżyc”. Konkurs organizowany był przez Zespół Szkół Politechnicznych w Łodzi.

Uczestnicy koła informatycznego realizowanego w ramach projektu "Lepsze perspektywy" wybrali się do pobliskiego parku, aby w plenerze przetestować możliwości aparatów w różnych urządzeniach. Na warsztat wzięli lustrzankę, aparat w iPadach oraz we własnych smartfonach. Dodatkowo dowiedzieli się, jak właściwie wyeksponować na zdjęciu pożądany obiekt oraz w jaki sposób poprawnie je wykadrować.

Miło nam poinformować, że uczniowie Piotr Klimczak (kl. VIII a) Cyprian Galicki (kl. VII b) uzyskali najlepsze wyniki podczas eliminacji szkolnych konkursu informatycznego AVATAREK. Wobec tego chłopcy będą rywalizować z innymi uczniami łódzkich szkół w Zespole Szkół Politechnicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Łodzi.