Artykuły filtrowane wg daty: maj 2021

Szanowni Państwo!

W związku z informacją uzyskaną z Wydziału Oświaty o organizowaniu przez Miasto Łódź dwutygodniowych kolonii socjalnych dla dzieci najmłodszych w miejscowości Grotniki, pragnę przekazać, że do naszej szkoły trafi 6 miejsc. Koszt wypoczynku, to 250zł. Wsparcie skierowane jest do dzieci uczących się w klasach 1-4.

Dnia 25, 26, 27 maja 2021 r. godz. 9.00
odbędzie egzamin Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej

dla klas VIII

W tych dniach -  zgodnie z organizacją roku szkolnego - nie ma zajęć lekcyjnych.

Zbiórka uczniów klas VIII o godz. 8.30:

- klasa VIII a w sali 36

- klasa VIII b w sali 25

25 maja i 27 maja 2021 r. zapraszamy Rodziców przyszłorocznych pierwszoklasistów

wraz z dziećmi na „spacer po szkole”

W związku z koniecznością przestrzegania reżimów sanitarnych „spacery” będą odbywać się w małych grupach w godzinach między 16.30 - 18.00.

Prosimy zgłaszać chęć uczestnictwa tel.: 42 616 01 53 do dnia 23 maja.

Serdecznie zapraszamy!

W dniach 25, 26, 27 maja 2021 r. na terenie szkoły odbywać się będą egzaminy klas VIII.

W tych dniach pozostali uczniowie mają dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Od poniedziałku 17 maja wracamy do nauki w szkole.

Pierwsze dwa tygodnie zaczynamy od zajęć w trybie hybrydowym.

W SP 45 klasy będą uczyć się w szkole naprzemiennie po 2 dni: CZYTAJ DALEJ

Nabór do szkół ponadpodstawowych rusza 17 maja 2021 r i będzie odbywał się w sposób elektroniczny poprzez stronę:

13 maja 2021 r o godz. 17. 00 na wyżej wymienionej stronie dostępne będzie webinarium "Akcja rekrutacyjna - jak korzystać z systemu naboru elektronicznego"