Wyświetlenie artykułów z etykietą: Sukcesy

Z przyjemnością informujemy, że tegoroczny konkurs na zakładkę do książki został rozstrzygnięty.

Kategoria: Biblioteka

W piątek dziewiątego października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zawodach z rugby tag. Zmagania w tej dyscyplinie sportu odbyły się na stadionie Budowlani Łódź. W sportowej rywalizacji wystartowały reprezentacje klas czwartych i piątych kilku łódzkich i ozorkowskich szkół.

Bardzo duży sukces odnieśli nasi uczniowie z klasy  Va.  Wygrali oni swoją grupę eliminacyjną i podobnie jak rok temu, awansowali do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Bełchatowie.

Gratulujemy!!!!!!! cool

Kategoria: Aktualności
Miejsce Laureaci Nauczyciel Nazwa konkursu Organizator
wyróżnienie Natalia Frątczak,
kl. 8a
Monika Dunajczan "Bo fizyką należy się bawić - Człowiek i Księżyc" Zespół Szkół Politechnicznych w Łodzi
wyróżnienie Maja Kulesza,
kl. 8b
Monika Dunajczan "Bo fizyką należy się bawić - Człowiek i Księżyc" Zespół Szkół Politechnicznych w Łodzi
II miejsce Natalia Zaspa-Łabędzka, kl. 8a Małgorzata Żak Ogólnopolski konkurs plastyczno-literacki "Miś Uszatek zaprasza" SP nr 172 w Łodzi
nagroda Amelia Gładysz,
kl. 5b
Małgorzata Żak Ogólnopolski konkurs plastyczno-literacki "Miś Uszatek zaprasza" SP nr 172 w Łodzi
wyróżnienie Amelia Syrocka,
kl. 5b
Małgorzata Żak Ogólnopolski konkurs plastyczno-literacki "Miś Uszatek zaprasza" SP nr 172 w Łodzi
wyróżnienie Aleksandra Kwaśnik,
kl. 6a
Małgorzata Żak Ogólnopolski konkurs plastyczno-literacki "Miś Uszatek zaprasza" SP nr 172 w Łodzi
wyróżnienie Natalia Frątczak,
kl. 8b
Małgorzata Żak Ogólnopolski konkurs plastyczno-literacki "Miś Uszatek zaprasza" SP nr 172 w Łodzi
II miejsce Aleksandra Kwaśnik,
kl. 6a
Małgorzata Żak Konkurs plastyczny "Zakochany Anioł" Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3
wyróżnienie Piotr Sikora,
kl. 2b
Małgorzata Żak Konkurs plastyczny "Zakochany Anioł" Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3
wyróżnienie Bartłomiej Wacławiak,
kl. 2b
Małgorzata Żak Konkurs plastyczny "Zakochany Anioł" Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3
wyróżnienie Olena Topilska,
kl. 7a
Małgorzata Żak Konkurs plastyczny "Zakochany Anioł" Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3
wyróżnienie Natalia Zaspa-Łabędzka, kl. 8a Małgorzata Żak Konkurs plastyczny "Zakochany Anioł" Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3
III miejsce  reprezentacja klasy IV Jerzy Kowalczyk Mała Liga Rugby Tag - finał wojewódzki Polski Związek Rugby
V miejsce reprezentacja klas V - VI Jerzy Kowalczyk Szkolna Liga Rugby Tag BBRC Łódź
VII miejsce reprezentacja klas VII - VIII Jerzy Kowalczyk Szkolna Liga Rugby Tag BBRC Łódź
III miejsce reprezentacja klas IV - VI Jerzy Kowalczyk Turniej 5 szkół SP nr 153 w Łodzi
finalista Oskar Filipczak,
kl. 7b
Krystian Małecki Ogólnopolski konkurs informatyczny "InfoSukces" Politechnika Łódzka
IV miejsce reprezentacja kl. 7b: Oliwier Hajduk,
Kinga Rutkowska,
Szymon Waszczak
Krystian Małecki "Statystyka w karierze" Urząd Statystyczny w Łodzi / ŁCDNiKP
wyróżnienie Maria Markiewicz,
kl. 3b
Agata Barańska Międzyszkolny konkurs plastyczny "Bajkowa zima" SP nr 48 w Łodzi
wyróżnienie Hanna Krauze,
kl. 5b
Miłosz Gliński Międzynarodowy konkurs matematyczny "Kangur" Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych
wyróżnienie Przemysław Soból,
kl. 6c
Miłosz Gliński Międzynarodowy konkurs matematyczny "Kangur" Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych
VI miejsce reprezentacja klas V - VI Monika Jakóbiec "Mali siłacze na maty" MOSiR Łódź
II miejsce reprezentacja klas IV - V Monika Jakóbiec Turniej "Z podwórka na stadion" - etap dzielnicowy Polski Związek Piłki Nożnej
II miejsce reprezentacja:
D. Siekierka, kl. 6c
W. Krupińska, kl. 5c
A. Andrzejewski, kl. 6b
O. Śledziona, kl. 6b
Monika Jakóbiec "Zwinnościowo-szybkościowy tor przeszkód" MOSiR Łódź
I miejsce reprezentacja dziewcząt z kl. III Monika Jakóbiec Mistrzostwa Łodzi Szkół Podstawowych w przeciąganiu liny (kategoria: Junior) MOSiR Łódź
I miejsce reprezentacja chłopców z kl. III Monika Jakóbiec Mistrzostwa Łodzi Szkół Podstawowych w przeciąganiu liny (kategoria: Junior) MOSiR Łódź
II miejsce reprezentacja chłopców z kl. VIII Monika Jakóbiec Mistrzostwa Łodzi Szkół Podstawowych w przeciąganiu liny MOSiR Łódź
V miejsce reprezentacja dziewcząt z kl. VIII Monika Jakóbiec Mistrzostwa Łodzi Szkół Podstawowych w przeciąganiu liny MOSiR Łódź
II miejsce reprezentacja szkoły Monika Jakóbiec Mistrzostwa Łodzi Szkół Podstawowych w przeciąganiu liny (kategoria mieszana) MOSiR Łódź
Kategoria: Osiągnięcia

W tym roku szkolnym, po raz pierwszy w swojej historii, Konkurs Matematyczny Kangur, został przeprowadzony zdalnie. Czternastu uczniów naszej szkoły podjęło matematyczne wyzwanie i z powodzeniem rozprawiło się z zadaniami konkursowymi. Z nieskrywaną dumą i zadowoleniem informujemy, że wśród najlepszych młodych matematyków w Polsce, znalazła się dwójka naszych uczniów:

  • HANNA KRAUZE z klasy V B
  • PRZEMYSŁAW SOBÓL z klasy VI C

Gratulujemy osiągniętego wyróżnienia i życzymy dalszych matematycznych sukcesów!

Miło nam poinformować, że drużyna uczniów z klasy VII b w składzie: Szymon Waszczak, Oliwier Hajduk i Kinga Rutkowska zajęła IV miejsce w X edycji konkursu "Statystyka w karierze". Zadanie siódmoklasistów polegało na przeprowadzeniu badania ankietowego i opracowaniu jego wyników. Uczniowie musieli wykazać się umiejętnościami matematycznymi i informatycznymi.

Informujemy o wynikach Szkolnego Konkursu Matematycznego pt. „Mistrz matematyki” w klasach VI. Z przyjemnością zawiadamiamy, że udało się wyłonić trzech laureatów spośród zgłoszonych uczestników.

Ogłaszamy, iż Mistrzem Matematyki w SP 45 w poziomie klas szóstych w roku szkolnym 2019/2020 zostaje:

MARTYNA SZCZAWIŃSKA, uczennica klasy VI B

Strona 1 z 41
Scroll to top