21-05-2019

Sportowe emocje na czwórboju lekkoatletycznym

Napisał:

We wtorek, 21 maja 2019 roku, nasza żeńska reprezentacja uczestniczyła w Mistrzostwach Łodzi w czwórboju lekkoatletycznym. Dziewczyny spisały się na medal mimo zmniejszonego składu zajmując IX miejsce na szesnaście zespołów, uzyskując 690 pkt.

Najwyższą ilość punktów zdobyła Paulina Żegota - 232 pkt (zajęła II miejsce w rzucie piłeczką palantową - wynik 42 m). Wyżej wymieniona liczba punktów w ogólnej klasyfikacji czterech konkurencji (skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 60m i 600m) dała szóstoklasistce wysokie IV miejsce. Oprócz Pauliny w skład naszej reprezentacji weszły: Aleksandra Zaremba, Klaudia Kośka i Daria Siekierka. Wszystkie spisały się znakomicie.

Jesteśmy z Was dziewczyny bardzo dumni! Szlifujcie formę na przyszły rok...

Ilość odsłon: 721 Ostatnio zmieniany: 14-10-2019

Losowe artykuły

Harmonogram szkolny

LUTY 2020

Scroll to top