25-08-2022

Główne założenia projektu

Napisane przez: Monika Jakóbiec

Dzięki temu przedsięwzięciu będziemy mogli rozwijać u uczniów umiejętności manualne i techniczne, samodzielnego i krytycznego myślenia, technologiczne i inżynieryjne, pracy zespołowej, dobrej organizacji i dbania o porządek na stanowisku pracy oraz radzenia sobie w życiu codziennym.

Wsparcie finansowe programu „Laboratoria Przyszłości”  pozwoliło na zakup: laptopa, drukarkę 3 D z akcesoriami, filamenty, mikrokontroler z czujnikami i akcesoriami, lutownicę, aparat fotograficzny z akcesoriami, gimbal, mikroporyt z akcesoriami, oświetlenie do realizacji nagrań, statyw z akcesoriami, zaś w ramach wyposażenia dodatkowego: stoły warsztatowe, szafy narzędziowe, taborety obrotowe, gabloty zamykane, techniczne projeky STEAM, narzędzia m.in.: akumulatorowe wiertarko- wkrętarki, wiertarka stołowa, szlifierka, wyrzynarka stołowa do drewna, takery, piekarnik elektryczny, robot wielofunkcyjny, mikser, blendery kielichowe, wkłady klejowe do pistoletów, bezprzewodowe pistolety na gorący klej, zestawy konstrukcyjne z akcesoriami, apteczkę, wagę elektroniczną.

Zakup nowoczesnego sprzętu uatrakcyjni zajęcia szkolne i pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko na lekcjach techniki i w ramach innych obowiązkowych zajęć edukacyjnych, lecz także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności.

Ilość odsłon: 236 Ostatnio zmieniany: 30-01-2023