13-06-2019

"Czerwony kapturek" - przedstawienie po niemiecku

W ostatni czwartek roku szkolnego 2018/2019 (13 czerwca 2019 r.) odbyła się premiera spektaklu teatralnego w języku niemieckim pt. Rotkaeppchen - Czerwony Kapturek. Spektakl został przygotowany przez uczniów klas VIII na zajęciach kółka języka niemieckiego realizowanych w ramach projektu Lepsze perspektywy. Spektakl opracowany został jako duży projekt edukacyjny, w którym uczniowie podzieleni na grupy przygotowywali różne jego elementy, tj.: sceny przedstawienia (aktorzy), dekoracje, rekwizyty i kostiumy (scenografowie i dekoratorzy). 

Przygotowanie spektaklu trwało cały semestr letni, a jego efekt końcowy mogli podziwiać uczniowie wszystkich klas naszej szkoły... :)

Ilość odsłon: 219 Ostatnio zmieniany: 26-06-2019

Losowe artykuły

Harmonogram szkolny

LISTOPAD 2019

Scroll to top