25-05-2015

Nasi czwartoklasiści w Memoriale Eugeniusza Lokajskiego

Napisała:

20 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w MEMORIALE EUGENIUSZA LOKAJSKIEGO - CZWÓRBOJU DLA KLAS IV zorganizowanym w SP 55. Każda drużyna reprezentowana była przez 6 zawodniczek i 6 zawodników. Startowali w czterech konkurencjach: w biegu na 60 i 600 metrów, skoku w dal i rzucie piłką palantową. Nad poprawnym i bezpiecznym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie oraz nauczyciele wychowania fizycznego. Rywalizacja toczona na bieżni, skoczni i rzutni przyniosła wiele radości zwycięzcom, ale - jak to w sporcie bywa - i smutku tym, co zajęli dalsze miejsca. Wszystkie rozegrane konkurencje dowodziły najwyższego poziomu sportowego i oczywiście przebiegały zachowaniem zasad Fair Play. W końcowej punktacji wygrała Szkoła Podstawowa nr 162, my zajęliśmy VI miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców.

Naszym młodym sportowcom należą się ogromne brawa i słowa uznania za wysiłek włożony w tych zmaganiach.

Ilość odsłon: 4438 Ostatnio zmieniany: 25-05-2015