31-03-2016

WIOSNA pełna witamin - czyli wiem co jem!

Napisała:

W poniedziałek 21 marca 2016 r. uczniowie klas I-III wzięli udział w projekcie edukacyjnym " Wiosna pełna witamin, czyli wiem co jem".

Nasze zmagania rozpoczęliśmy od przypomnienia zasad prawidłowego odżywiania  i dbania o swoje zdrowie. Zdobytą wiedzę przenieśliśmy na prace plastyczne, plakaty i piramidy żywienia. To były prawdziwe dzieła sztuki! Kolejnym zadaniem przed jakim stanęliśmy to ułożenie hasła, rymowanki lub wierszyka zachęcającego do prowadzenia zdrowego trybu życia. Własnoręcznie przygotowaliśmy także zdrową, wiosenną i pełną witamin surówkę. Chyba mamy wśród nas przyszłych szefów kuchni, bo surówki wyszły pyszne! Ostatnim etapem naszego intensywnego dnia była prezentacja prac na spotkaniu wszystkich klas. Chyba spisaliśmy się na medal - zobaczcie sami!;D

 

Ilość odsłon: 2989 Ostatnio zmieniany: 04-11-2016
Scroll to top