04-09-2010

Dobry start w matematykę

Napisała:

Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Zajęcia prowadzone są w formule zajęć pozalekcyjnych. Program zajęć, zorganizowany w ramach bloków tematycznych spójnych z podstawą programową kształcenia ogólnego dla klas II - III w zakresie „wspomagania rozwoju umysłowego oraz kształtowania wiadomości i umiejętności matematycznych dzieci", obejmuje 30 zajęć/rok po dwie godziny lekcyjne każde zajęcia.

Realizacja:

  • Klasa IIb – mgr Jadwiga Łuczk
  • Klasa III b – mgr Ewa Chmurska

PRZECZYTAJ szczegółowy opis realizacji projektu.

Ilość odsłon: 4122 Ostatnio zmieniany: 29-03-2013

Losowe artykuły

Harmonogram szkolny

LUTY 2020

Scroll to top