03-01-2023

Złote drzewko świąteczne wygrało konkurs Samorządu Uczniowskiego

Napisane przez: Monika Jakóbiec

Samorząd Uczniowski ma zaszczyt ogłosić werdykt konkursu na drzewko świąteczne. Poziomy klas przygotowywały własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe, które później zawieszały na wybranym przez siebie drzewku.

Jurorami byli uczniowie klas I - VIII. Wyróżnienie w konkursie otrzymały klasy I , których ustrojone drzewko znajduje się na pasie zieleni przed szkołą. Miło nam ogłosić wszem i wobec , że I miejsce zajęła " złota choinka” dekorowana przez klasy VII uzyskując 94 głosy. II m. choinka niebieska , III m. choinka cukierkowa, IV m. choinka owocowa, V m. srebrna, VI m. papierowa i VII m. warzywna. Dziękujemy serdecznie za zaangażowanie w Naszym konkursie.  Po świętach drzewka zostaną wkopane do ziemi na pasie zieleni od alei kasztanowej.

Ilość odsłon: 179 Ostatnio zmieniany: 03-01-2023
Scroll to top