02-10-2023

Kasztanozbieranie w SP 45

Napisane przez: Karolina Zmysłowska - Kutysz

Piękna polska jesień zachęca do spacerów i spędzania czasu na świeżym powietrzu, dlatego…

Zachęcamy wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników udziału w szkolnej zbiórce kasztanów. Klasa, która uzbiera ich najwięcej zdobędzie nagrodę niespodziankę. Nagroda przewidziana jest także dla najwytrwalszego zbieracza wśród nauczycieli i pracowników szkoły.

Zebrane kasztany przynosimy na dyżurkę szkoły, gdzie zostaną skrupulatnie zważone i zapakowane do odpowiedniego worka, przypisanego klasie.

Zbiórka i ważenie TYLKO w dniach 9 - 13 października 2023 r.

Ważne, aby przynoszone przez Was kasztany nie były w żaden sposób uszkodzone, a także wolne od zapachu stęchlizny i pleśni, bo takie już się do niczego nie nadają i nie zostaną przyjęte do skupu.

O ilości zebranych kasztanów będziemy informować Was na bieżąco. Zdobyte z ich sprzedaży fundusze przeznaczymy na zakup nowego Sztandaru dla naszej Szkoły Podstawowej nr 45.

Zapraszamy do udziału w akcji!!!

Samorząd Uczniowski z nauczycielem bibliotekarzem

Ilość odsłon: 351 Ostatnio zmieniany: 02-10-2023