02-04-2014

Na zasady nie ma rady czyli warsztaty Samorządu Uczniowskiego

Marzec upłynął Samorządowi Uczniowskiemu pod znakiem warsztatów. Pierwsze spotkanie 17 marca 2014 r.  poświęcone było idei samorządności oraz roli i zadaniom samorządu uczniowskiego. Podczas drugiego spotkania 31 marca o normach oraz wartościach, którymi kierujemy się w życiu, opracowywaliśmy regulaminy zachowania w różnych miejscach szkoły oraz określaliśmy korzyści z przestrzegania zasad, nie tylko w szkole. Uczniowie pracowali w grupach, a wspierali ich wychowawcy i Pani Pedagog. Pracy było co niemiara, ale towarzyszyła jej miła atmosfera i zabawa. Kontynuacją poprzednich spotkań o wartościach będących podstawą kultury europejskiej, były warsztaty w ramach Klubu Młodego Obywatela i Obywatelki - 4 kwietnia 2014 r., poświęcone różnorodności, a prowadziła je pani Ilona Majewska z Fundacji Rozwoju Nowoczesnej Edukacji.

Ilość odsłon: 4982 Ostatnio zmieniany: 09-04-2014