04-11-2015

Festiwal warzyw i owoców w świetlicy szkolnej

Napisała:

Tradycją lat ubiegłych kontynuujemy promocję właściwych nawyków żywieniowych naszych podopiecznych – świetliczaków. Dbając o to, by w ciekawy sposób zachęcić dzieci do smacznego i zdrowego odżywiania,  4 listopada 2015r.  w świetlicy szkolnejodbył się „Festiwal warzyw i owoców". Były konkurencje sportowe z warzywno – owocowymi rekwizytami, były zadania intelektualne – oczywiście z warzywami i owocami w roli głównej. Wszystkiemu towarzyszył doping drużyn i muzyka. Najsmaczniejsze było zakończenie festiwalu - wszyscy zaspokoiliśmy pragnienie świeżo wyciśniętym sokiem z jabłek, do wyboru były też przekąski z owoców polskich i egzotycznych oraz warzywa.

Było wesoło, było zdrowo, było wspaniale:D

 

 

Ilość odsłon: 2191 Ostatnio zmieniany: 04-11-2015
Scroll to top