07-06-2016

Spacer, sport i dobra zabawa - to dla nas super wyprawa!

Napisał:

Miłośnicy nordic walking i wędrówek na łonie przyrody, tradycyjnie na początku czerwca, wybrali się  na piknik do Lasu Łagiewnickiego.  Pogoda wyjątkowo sprzyjała wyjściu w plener.

Grupa mistrzów w chodzeniu z kijkami  przeszła  około sześciokilometrowy dystans przez las. Dzieci młodsze pokonały leśne dróżki spacerem, podziwiając soczystą zieleń i radosne śpiewy ptaków.

W Ośrodku Ekologicznym  czekało wiele  niespodzianek -  zabawy na placyku, ćwiczenia zręcznościowe, wyścigi a następnie ognisko i pieczenie kiełbasek. Czas płynął szybko. Zadowoleni ruszyliśmy w drogę powrotną.

Atrakcje zorganizowane tego dnia pokazały możliwości spędzania wolnego czasu oraz dobry sposób na integrację uczniów z różnych klas, młodszych i starszych.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami tego dnia. Dziękujemy uczniom za dyscyplinę i wspólną wspaniałą zabawę.

Ilość odsłon: 2475 Ostatnio zmieniany: 07-06-2016