02-04-2019

Akcja "Marzycielska poczta"

Napisał:

We wtorek, 2 kwietnia 2019 r., chętni uczniowie z klas II- IV zapisani do świetlicy szkolnej wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Marzycielska Poczta”, która polega na pisaniu i wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci z całej Polski. Dzieci z „Marzycielskiej Poczty” są zmuszone do ciągłej rehabilitacji i częstych pobytów  w szpitalach, co ogranicza ich kontakty z rówieśnikami. Dlatego celem tej akcji jest wsparcie tych dzieci poprzez pisanie do nich listów/kartek.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, nasi uczniowie przygotowali własnoręcznie przepiękne wielkanocne kartki dla wybranych dzieci z Marzycielskiej Poczty - dla Filipka oraz Wiktorii. Zaangażowanym dzieciom serdecznie dziękujemy!

Ilość odsłon: 246 Ostatnio zmieniany: 09-05-2019

Losowe artykuły

Harmonogram szkolny

LISTOPAD 2018

Scroll to top