10-11-2022

Wycieczka do Michałówki

Napisane przez: Adrianna Niedźwiecka

W ramach realizacji zadań Programu UNICEF – Ukraina uczestniczyliśmy w imprezie integrującej dzieci z Ukrainy z rówieśnikami w Polsce. Wspólny wyjazd odbył się 13 października 2022 roku a jego celem było gospodarstwo agroturystyczne „Michałówka” w Woli Czarnyskiej koło Łodzi.

 Mnóstwo pozytywnych wrażeń dostarczyły nam gry i zabawy integrujące grupę, pokonywanie toru przeszkód oraz niesamowita przejażdżka traktorem. Wszystko to odbywało się w malowniczym otoczeniu, jesiennych barwach i cudownej pogodzie.

W ramach zajęć artystycznych własnoręcznie wykonaliśmy kolorowe i pięknie pachnące mydełka glicerynowe, które okazały się doskonałą pamiątką.

Wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni z nadzieją, że jeszcze tam wrócimy.

 

 

Ilość odsłon: 153 Ostatnio zmieniany: 23-11-2022

Losowe artykuły

Scroll to top