04-03-2015

„Mali Siłacze na Maty”

Napisał:

We wtorek 03.03.2015r reprezentacja naszej szkoły w składzie:
Adasiak Klaudia, Górska Gabriela, Wielechowska Roksana, Andrzejewski Konrad, Biesaga Konrad, Biesaga Krystian, Gwadera Jakub, Sass Paweł, Rynkowski Rafał, wzięła udział w II edycji turnieju zapaśniczego „Mali Siłacze na Maty", pod patronatem senatora Macieja Grubskiego.

Rywalizację w turnieju drużynowym zakończyliśmy na drugim miejscu, przegrywając 1 punktem z SP 23. Dzięki temu wynikowi zapewniliśmy sobie występ w finale łódzkim tej imprezy, który zostanie rozegrany po wakacjach.Dużo lepsze wyniki osiągnęliśmy w turnieju indywidualnym.
Pierwsze miejsca zajęli:
Wielechowska Roksana w kategorii 30kg
Biesaga Konrad w kategorii 35kg
Biesaga Krystian w kategorii 38 kg
Górska Gabrysia w kategorii 40kg
III miejsca w turnieju indywidualnym zajęli:
Adasiak Klaudia w kategorii 30kg
Andrzejewski Konrad w kategorii 40kg.
Najlepsi zawodnicy dostali złote medale, dyplomy oraz pamiątkowe koszulki. W pełni na to zasłużyli. Wykazali bowiem postawę godną prawdziwego zawodnika. Gratulujemy!

Ilość odsłon: 2519 Ostatnio zmieniany: 04-03-2015

Losowe artykuły

Harmonogram szkolny

LUTY 2020

Scroll to top